Antrojo kėlinio pradžioje varžovai baudos aikštelėje nukirto Serge'ą Gnabry ir teisėjui teliko parodyti į 11 m. žymą. Baudinį tiksliai realizavo „Arsenal“ kapitono raištį ryšėjęs ispanas Mikelis Arteta.

65 minutę tas pats M. Arteta buvo priverstas palikti aikštę. Saugas sustabdė varžovą, o teisėjas nusprendė, jog tai paskutinės vilties pražanga ir parodė Mikeliui raudoną kortelę.

Arsene'o Wengero auklėtiniai atlaikė varžovų spaudimą, porą kartų fantastiškai sužaidė „Arsenal“ vartininkas Wojciechas Szczesny. O mačui artėjant prie pabaigos „kanonierių“ pergalę užtvirtino puolėjas Olivier Giroud. 87 min. kontratakos metu jis galva nukreipė kamuolį į vartus po puikiai šiemet žaidžiančio Aarono Ramsey perdavimo.

„Arsenal“ klubas po šios pergalės iki penkių taškų padidino persvarą prieš artimiausius persekiotojus Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ klubus.

„Liverpool“ futbolininkai vėliau vykusiame mače 4:1 sutriuškino „West Bromwich Albion“ komandą, sumažino atsilikimą nuo „Arsenal“ iki dviejų taškų ir pakilo į antrą vietą. Šiame mače siautėjo urugvajietis Luisas Suarezas, pelnęs net tris įvarčius.

Manchester United“ namuose tik rungtynių pabaigoje rezultatu 3:2 palaužė du kartus šiame mače pirmavusią „Stoke City“ komandą. „Stoke City“ treneris Markas Hughesas prieš rungtynes aiškino, kad pasitraukus Alexui Fergusonui „Manchester United“ nebeturi tos nugalėtojų auros, to baimės faktoriaus, ir svečiai bandė tai įrodyti. Šįkart nepavyko.

„Crystal Palace“ 0-2 „Arsenal“

47' [0-1] Mikel Arteta (iš 11 m. baudinio)
65' Mikel Arteta („Arsenal“) parodyta raudona kortelė
87' [0-2] Olivier Giroud

„Liverpool“ 4-1 „West Bromwich Albion“

12' [1-0] Luis Suarez
17' [2-0] Luis Suarez
55' [3-0] Luis Suarez
66' [3-1] James Morrison (iš 11 m. baudinio)
77' [4-1] Daniel Sturridge

„Manchester United“ 3-2 „Stoke“

4' [0-1] Peter Crouch
43' [1-1] Robin van Persie
45' [1-2] Marko Arnautovic
78' [2-2] Wayne Rooney
80' [3-2] Javier Hernandez

„Norwich“ 0-0 „Cardiff“

„Aston Villa“ 0-2 „Everton“

8' Christian Benteke („Aston Villa“) nerealizavo 11 m. baudinio
68' [0-1] Romelu Lukaku
81' [0-2] Leon Osman

„Southampton“ 2-0 „Fulham

21' [1-0] Rickie Lambert
43' [2-0] Jay Rodriguez