C grupėje iki tol taškų nepraradusi PSG ekipa svečiuose jėgas išbandė su Briuselio „Anderlecht“ futbolininkais. Paryžiečių lyderis Zlatanas Ibrahimovičius buvo nesulaikomas, pelnė keturis įvarčius ir padėjo savo atstovaujamai ekipai švęsti triuškinamą pergalę 5:0 (3:0).

D grupės favoritas Miuncheno „Bayern“ klubas savo aikštėje egzaminavo Plzeno „Viktoria“ komandą ir lengvai laimėjo prieš svečius 5:0. Bavarams, kurie surinko 9 taškus iš tiek pat galimų, prancūzas Franckas Ribery pelnė du įvarčius.

A grupėje „Manchester United“ klubas (Anglija) namuose 1:0 (1:0) įveikė San Sebastijano „Real Sociedad“ komandą. Jau 2-ą minutę kamuolį į savo vartus nukreipė baskas Inigo Martinezas. Prieš pat įvartį po Wayne'o Rooney smūgio kamuolys pataikė į virpstą ir nuo jo atšoko į varžovų gynėją.

Įspūdingą pergalę namuose 4:0 (1:0) šventė Leverkūzeno „Bayer“ klubas (A grupė), o Stefanas Kiesslingas į Donecko „Šachtar“ komandos vartus įmušė du įvarčius.

Tris taškus šiame ture iškovojo Stambulo „Galatasaray“ klubas (B grupė), įrodęs pranašumą 3:1 (3:0) prieš danų „Copenhagen“ komandą, o Lisabonos „Benfica“ ir Pirėjo „Olympiakos“ ekipų dvikova baigėsi taikiai 1:1 (0:1).

Turkų klube pasižymėjo visas tarptautinis žvaigždynas: brazilas Felipe Melo, olandas Wesley Sneideris ir Didier Drogba iš Dramblio Kaulo Kranto.

A grupė:

„Manchester United“ (Anglija) 1 - 0 San Sebastijano „Real Sociedad“ (Ispanija)

2' Inigo Martinez [1 - 0] („Real Sociedad“, į savo vartus)

Leverkūzeno „Bayer“ (Vokietija) 4 - 0 Donecko „Šachtar“ (Ukraina)

22' Stefan Kiessling [1 - 0]
50' Simon Rolfes [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
57' Sidney Sam [3 - 0]
72' Stefan Kiessling [4 - 0]

A grupės turnyro lentelė:

1.Man United32106-3+37
2.Bayer32018-5+36
3.Šachtar31113-5-24
4.R. Sociedad30031-5-40

B grupė:

Madrido „Real“ (Ispanija) 2 - 1 Turino „Juventus“ (Italija)

4' Cristiano Ronaldo [1 - 0]
22' Fernando Llorente [1 - 1]
29' Cristiano Ronaldo [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

48' Giorgio Chiellini („Juventus“) - raudona kortelė

Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) 3 - 1 Kopenhagos „FC Copenhagen“ (Danija)

9' Felipe Melo [1 - 0]
38' Wesley Sneijder [2 - 0]
45' Didier Drogba [3 - 0]
88' Claudemir [3 - 1]

B grupės turnyro lentelė:

1.Real330012-2+109
2.Galatasaray31116-9-34
3.Juventus30214-5-12
4.Copenhagen20111-5-41

C grupė:

Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) 0 - 5 „Paris Saint Germain“ (Prancūzija)

17' Zlatan Ibrahimovič [0 - 1]
22' Zlatan Ibrahimovič [0 - 2]
36' Zlatan Ibrahimovič [0 - 3]
52' Edinson Cavani [0 - 4]
62' Zlatan Ibrahimovič [0 - 5]

Lisabonos „Benfica“ (Portugalija 1 - 1 Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija)

29' Alejandro Dominguez [0 - 1]
84' Oscar Cardozo [1 - 1]

CSKA 1 - 2 „Manchester City“

32' Zoran Tošič [1 - 0]
34' Sergio Aguero [1 - 1]
42' Sergio Aguero [1 - 2]

Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 5 - 0 Plzeno „Viktoria“ (Čekija)

25' Franck Ribery [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
37' David Alaba [2 - 0]
61' Franck Ribery [3 - 0]
64' Bastian Schweinsteiger [4 - 0]
90' Mario Goetze [5 - 0]

D grupės turnyro lentelė:

1.Bayern330011-1+109
2.Man City32016-4+26
3.CSKA31024-7-33
4.Viktoria30032-11 -90

Į atkrintamas varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas. 2013-2014 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės gegužės 14 dieną Lisabonoje (Portugalija).