Įvarčius nugalėtojams pelnė armėnas Henrikas Mchitarijanas 6-ą ir lenkas Robertas Lewandowskis 82-ą min.

Rezultatą 41-ą minutę buvo išlyginęs „kanonierių“ prancūzas Olivier Giroud. „Arsenal“ klubo treneris prancūzas Arsene'as Wengeras antradienį šventė 64-ą gimtadienį, bet auklėtiniai treneriui gerokai sugadino šventę.

AC Milan“ ir „Barcelona“ ekipos Italijoje išsiskyrė taikiai 1:1 (1:1). Aikštės šeimininkai 9-ą minutę pirmavo po brazilo Robinho smūgio, bet argentinietis Lionelis Messi 23-ią minutę išlygino skirtumą.

F grupėje Madrido „Atletico“ klubas svečiuose 3:0 (2:0) įveikė Vienos „Austria“ ekipą, iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų ir kol kas tarp šių keturių grupių komandų vienintelis nėra praradęs taškų. Du įvarčius Ispanijos sostinės komandai pelnė Diego Costa.

E grupėje įtikinamą pergalę 3:0 (1:0) Vokietijoje šventė Londono „Chelsea“ futbolininkai, o ispanas Fernando Torresas pasižymėjo du kartus.

F grupėje „Napoli“ ekipa svečiuose palaužę „Marseille“ komandos pasipriešinimą 2:1 (1:0). Italai drauge su „Borussia“ ir „Arsenal“ klubais yra surinkę po 6 taškus.

Svarbias pergales iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ (G grupė) ir Glazgo „Celtic“ komandos (H grupė). Rusai svečiuose 1:0 (0:0) nugalėjo portugalų „Porto“ ekipą, o škotai namuose 2:1 (1:0) laimėjo prieš olandų Amsterdamo „Ajax“ futbolininkus.

E grupė:

Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 1 - 1 „Basel“ (Šveicarija)

48' Marcelo Diaz [0 - 1]
88' Leandro Angelo Martins Tatu [1 - 1]

Gelzenkircheno „Schalke 04“ (Vokietija) 0 - 3 Londono „Chelsea“ (Anglija)

5' Fernando Torres [0 - 1]
69' Fernando Torres [0 - 2]
88' Eden Hazard [0 - 3]

E grupės turnyro lentelė:

1.Chelsea32018-2+66
2.Schalke32014-3+16
3.Basel31113-304
4.Steaua30121-8-71

F grupė:

„Marseille“ (Prancūzija) 1 - 2 „SSC Napoli“ (Italija)

42' Jose Maria Callejon [0 - 1]
67' Duvan Zapata [0 - 2]
86' Andre Ayew [1 - 2]

Londono „Arsenal“ (Anglija) 1 - 2 Dortmundo „Borussia“ (Vokietija)

6' Henrik Mchitarijan [0 - 1]
41' Olivier Giroud [1 - 1]
82' Robert Lewandowski [1 - 2]

F grupės turnyro lentelė:

1.Borussia32016-3+36
2.Arsenal32015-3+26
3.Napoli32014-406
4.Marseille30032-7-50

G grupė:

Vienos „Austria“ (Austrija) 0 - 3 Madrido „Atletico“ (Ispanija)

8' Raul Garcia [0 - 1]
20' Diego Costa [0 - 2]
53' Diego Costa [0 - 3]

„FC Porto“ (Portugalija) 0 - 1 St. Peterburgo „Zenit“ (Rusija)

86' Aleksandr Keržakov [0 - 1]

6' Hector Herrera („FC Porto“) - raudona kortelė

G grupės turnyro lentelė:

1.Atletico33008-2+69
2.Zenit31112-3-14
3.Porto31022-3-13
4.Austria30120-4-41

H grupė:

Glazgo „Celtic“ (Škotija) 2 - 1 Amsterdamo „Ajax“ (Olandija)

45' James Forrest [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
54' Biram Kayal [2 - 0]
90' Lasse Schoene [2 - 1]

88' Nir Biton („Celtic“) - raudona kortelė

„AC Milan“ (Italija) 1 - 1 „Barcelona“ (Ispanija)

9' Robinho [1 - 0]
23' Lionel Messi [1 - 1]

H grupės turnyro lentelė:

1.Barcelona32106-1+57
2.Milan31204-2+25
3.Celtic31022-4-23
4.Ajax30122-7-51

Į atkrintamas varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas. 2013-2014 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės gegužės 14 dieną Lisabonoje (Portugalija).