Nors svečiai iš Milano jau pirmąją rungtynių minutę įsiveržė į priekį, dar pirmame kėlinyje rezultatą išlygino Andrea Pirlo.

Antrame kėlinyje dar du įvarčius pelnę „Juventus“ futbolininkai įrodė savo pranašumą prieš ne geriausius laikus išgyvenančią „Milan“ komandą. Tiesa, pastariesiems per teisėjo pridėtą laiką dar pavyko sušvelninti skirtumą, bet taškų atimti iš čempionės titulą ginančios Turino komandos nesugebėjo.

Kitose rungtynėse vieni čempionato lyderių „Napoli“ futbolininkai 4:0 nugalėjo „Livorno“ komandą, Romos „Lazio“ ir „Fiorentina“ klubų dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Visi rezultatai:

Parma 3 - 1 Sassuolo
32' [1 - 0] Raffaele Palladino
45' [1 - 1] Domenico Berardi (iš 11 metrų baudinio)
70' [2 - 1] Aleandro Rosi
76' [3 - 1] Antonio Cassano

45' Antonio Mirante (Parma) raudona kortelė
88' Francesco Magnanelli (Sassuolo) raudono kortelė

Catania 1 - 1 Genoa
60' [1 - 0] Pablo Barrientos
87' [1 - 1] Nicola Legrottaglie (į savus vartus)

SSC Napoli 4 - 0 Livorno
4' [1 - 0] Goran Pandev
26' [2 - 0] Gokhan Inler
54' [3 - 0] Jose Maria Callejon
83' [4 - 0] Marek Hamsik

Sampdoria 2 - 2 Torino
41' [1 - 0] Gianluca Sansone
66' [1 - 1] Ciro Immobile
76' [1 - 2] Alessio Cerci (iš 11 metrų baudino)
90' [2 - 2] Citadin Martins Eder

Udinese 2 - 0 Cagliari
33' [1 - 0] Larangeira Danilo
53' [2 - 0] Antonio Di Natale

Bologna 1 - 4 Verona
22' [0 - 1] Fabrizio Cacciatore
29' [0 - 2] Juan Manuel Iturbe
52' [1 - 2] Alessandro Diamanti (iš 11 metrų baudinio)
57' [1 - 3] Luca Toni
90' [1 - 4] Jorginho

Lazio 0 - 0 Fiorentina

Juventus 3 - 2 AC Milan
1' [0 - 1] Sulley Ali Muntari
15' [1 - 1] Andrea Pirlo
69' [2 - 1] Sebastian Giovinco
75' [3 - 1] Giorgio Chiellini
90' [3 - 2] Sulley Ali Muntari

74' Phillippe Mexes (Milan) raudona kortelė