Jau 31-ą minutę svečių iš Paryžiaus reikalai ėmė blogėti - raudoną kortelę užsidirbo Thiago Motta, o Andre Ayew realizavo 11 metrų baudinį ir išvedė savo komandą į priekį.

Tačiau net ir mažumoje likę čempionai nepasidavė. Prieš pat pirmo kėlinio pabaigą rezultatą išlygino Maxwellas, o antrame kėlinyje sėkmingai smūgiavęs nuo 11 metrų žymos savo komandai pergalę padovanojo Zlatanas Ibrahimovičius.

Kitame mače „Lyon“ futbolininkai netikėtai lengvai pasidavė „Montpellier“ komandai. Pralaimėję varžovams svečiuose net 1:5, jie turnyro lentelėje nukrito į 14-ą poziciją.

Lengvą pergalę iškovojo „Bordeaux“ komanda, 4:1 įveikusi priešpaskutinėje vietoje žengiančius „Sochaux“ futbolininkus.

Visi rezultatai:

Montpellier 5 - 1 Lyon
16' [1 - 0] Victor Hugo Montano
45' [2 - 0] Anthony Mounier
47' [2 - 1] Alexandre Lacazette
59' [3 - 1] Remy Cabella (iš 11 metrų baudinio)
66' [4 - 1] Remy Cabella
68' [5 - 1] Victor Hugo Montano

83' Maxime Gonalons (Lyon) raudona kortelė

Bordeaux 4 - 1 Sochaux
17' [0 - 1] Roy Contout
21' [1 - 1] Henri Saivet (iš 11 metrų baudinio)
39' [2 - 1] Jussie
70' [3 - 1] Cheick Diabate
89' [4 - 1] Cheick Diabate

Marseille 1 - 2 Paris Saint Germain
34' [1 - 0] Andre Ayew (iš 11 metrų baudinio)
45' [1 - 1] Maxwell
65' [1 - 2] Zlatan Ibrahimovic (iš 11 metrų baudinio)

31' Thiago Motta (PSG) raudona kortelė