Svečiai iš Londono į priekį įsiveržė pačioje rungtynių pradžioje, kuomet tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Oscaras.

Pirmame kėlinyje žiūrovai daugiau įvarčių neišvydo, o antrojo viduryje šeimininkų sirgalius pradžiugino Anthony Pilkingtonas, išlyginęs rezultatą.

Vis dėl to rungtynių pabaigoje „Chelsea“ klubas per dvi minutes įmušė du įvarčius ir išsivežė tris taškus iš varžovų stadiono.

Vienvalžio lyderio statusą prarado Londono „Arsenal“ futbolininkai, svečiuose lygiosiomis 1:1 sužaidę su „ West Bromwich Albion“ klubu.

Tuo tarpu „Tottenham“ net 0:3 pralaimėjo „West Ham“ komandai.

Visi rezultatai:

Norwich 1 - 3 Chelsea
4' [0 - 1] Oscar
68' [1 - 1] Anthony Pilkington
85' [1 - 2] Eden Hazard
86' [1 - 3] Willian

Southampton 2 - 0 Swansea
19' [1 - 0] Adam Lallana
83' [2 - 0] Jay Rodriguez

Tottenham 0 - 3 West Ham
66' [0 - 1] Winston Reid
72' [0 - 2] Ricardo Vaz Te
79' [0 - 3] Ravel Morrison

West Bromwich Albion 1 - 1 Arsenal
42' [1 - 0] Claudio Yacob
63' [1 - 1] Jack Wilshere