Nors 15-ą minutę pirmieji įvartį pelnė svečiai iš Liverpulio, po minutės lygybę rungtynėse atstatė Alvaro Negredo.

Prieš pat rungtynių pertrauką savo komandą į priekį išvedė argentinietis Sergio Aguero.

Puolėjas iš Argentinos turėjo progą pelnyti dublį, tačiau nuo 11 metrų žymos spirtas kamuolys pataikė į virpstą. Vis dėl šeimininkams nusišypsojo sėkmė - kamuolys atsimušė į vartininko Timo Howardą galvą ir taip atsidūrė vartų tinkle.

Per likusį laiką nei vienai komandai pasižymėti nepavyko. „Man City“ komandai tai buvo ketvirtoji pergalė, o „Everton“ klubas patyrė pirmą pralaimėjimą sezone.

Dar įspūdingesnę pergalę iškovojo šiame sezone buksuojantis kitas Mančesterio miesto klubas - „United“, svečiuose 2:1 palaužęs „Sunderland“ futbolininkų pasipriešinimą.

Šeimininkai į priekį įsiveržė jau 5-ą minutę, o praėjusių metų Anglijos čempionams niekaip nepavyko pramušti varžovų vartų. Tačiau antrame rungtynių kėlinyje 18-metis belgas Adnanas Januzajas ne tik išgelbėjo „raudonuosius velnius“ nuo pralaimėjimo, bet ir padovanojo jiems pergalę, per 6 minutes pelnydamas du įvarčius.

Kitose rungtynėse „Liverpool“ futbolininkai iškovojo penktą pergalę ir pakilo į pirmą vietą turnyro lentelėje. Jie namuose 3:1 įveikė „Crystal Palace“ komandą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Luisas Suarezas, Danielis Sturridge'as ir Stevenas Gerrardas. Paguodos įvartį svečių ekipoje įmušė Dwightas Gayle'as.

Visi rezultatai:

Manchester City 3 - 1 Everton
16‘ [0 – 1] Romelu Lukaku
17‘ [1 – 1] Alvaro Negredo
45‘ [2 – 1] Sergio Aguero
69‘ [3 – 1] Tim Howard (į savus vartus)

69' Sergio Aguero (Man City) nerealizavo 11 metrų baudinio

Cardiff 1 - 2 Newcastle United
30' [0 - 1] Loic Remy
38' [0 - 2] Loic Remy
58' [1 - 2] Peter Odemwingie

Hull 0 - 0 Aston Villa

Fulham 1 - 0 Stoke
82' [1 - 0] Darren Bent

Liverpool 3 - 1 Crystal Palace
13' [1 - 0] Luis Suarez
17' [2 - 0] Daniel Sturridge
38' [3 - 0] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)

Sunderland 1 - 2 Manchester United
5' [1 - 0] Craig Gardner
55' [1 - 1] Adnan Januzaj
61' [1 - 2] Adnan Januzaj