„Real“ po pergalės pirmame ture 6:1 prieš Stambulo „Galatasaray“ šį kartą 4:0 (1:0) sutriuškino FC „Kobenhavn“ komandą. Šeimininkams po du įvarčius pelnė Cristiano Ronaldo, padidinęs savo kraitį jau iki penkių tikslių smūgių, ir Angelis Di Maria, pasižymėjęs ir įspūdingu rezultatyviu perdavimu.

Kitoje grupės dvikovoje Turino „Juventus“ ir Stambulo „Galatasaray“ išsiskyrė taikiai - 2:2 (0:1).

Lengvą pergalę Mančesteryje pasiekė „Bayern“ vyrai, kurie 3:1 (1:0) pranoko „Manchester City“ kolektyvą. Vokiečiai po Francko Ribery, Thomaso Muellerio ir Arjeno Robbeno įvarčių 60 min. pirmavo 3:0, tačiau vėliau kiek atleido vadeles ir praleido vieną Alvaro Negredo atsakymą.

Du Zlatano Ibrahimovičiaus įvarčiai leido dar tris taškus uždirbti PSG klubui, kuris 3:0 (3:0) nušlavė Lisabonos „Benficą“.

Kitame C grupės mače sužibėjo puolėjas Konstantinos Mitroglou, po kurio trijų taiklių šūvių Pirėjo „Olympiacos“ svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo Briuselio „Anderlecht“ ekipą.

A grupėje pergalę iš savo rankų išleido „Manchester United“ komanda - ji Ukrainoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Donecko „Šachtar“, nors iki 76 min. pirmavo po Danny Welbecko įvarčio.

Kitame susitikime Lėverkuzeno „Bayer“ 90 min. išplėšė pergalę prieš San Sebastiano „Real Sociedad“ atstovus - 2:1 (1:0).

A grupė

Donecko „Šachtar“ 1 – 1 „Manchester United“
18' [0 - 1] Danny Welbeck
76' [1 - 1] Taisonas

Lėverkuzeno „Bayer“ 2 – 1 San Sebastiano „Real Sociedad“
45' [1 - 0] Simon Rolfes
52' [1 - 1] Carlos Vela
90' [2 - 1] Jens Hegeler

51' Carlos Vela („Real Sociedad“) nerealizavo 11 m baudinio

1."Manchester United" (Anglija)21105:34
2.Donecko "Šachtar" (Ukraina)21103:14
3.Leverkuzeno "Bayer 04" (Vokietija)21014:53
4."Real Sociedad" (Ispanija)20021:40

B grupė

Madrido „Real“ 4 – 0 FC „Kobenhavn“
21' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
65' [2 - 0] Cristiano Ronaldo
71' [3 - 0] Angel Di Maria
90' [4 - 0] Angel Di Maria

Turino „Juventus“ 2 – 2 Stambulo „Galatasaray“
36' [0 - 1] Didier Drogba
78' [1 - 1] Arturo Vidal (11 m)
87' [2 - 1] Fabio Quagliarella
88' [2 - 2] Umut Bulut

1.Madrido "Real" (Ispanija)220010:16
2.Turino "Juventus" (Italija)20203:32
3."FC Kobenhavn" (Danija)20101:51
4.Stambulo "Galatasaray" (Turkija)20103:81

C grupė

Paryžiaus PSG 3 - 0 Lisabonos „Benfica“
5' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovič
25' [2 - 0] Marquinhos
30' [3 - 0] Zlatan Ibrahimovič

Briuselio „Anderlecht“ 0 – 3 Pirėjo „Olympiacos“
17' [0 - 1] Konstantinos Mitroglou
56' [0 - 2] Konstantinos Mitroglou
72' [0 - 3] Konstantinos Mitroglou

24' Aleksandar Mitrovič („Anderlecht“) nerealizavo 11 m baudinio

1."Paris St-Germain" (Prancūzija)22007:16
2.Pirėjo "Olympiakos" (Graikija)21014:43
3.Lisabonos "Benfica" (Portugalija)21012:33
4.Briuselio "RSC Anderlecht" (Belgija)20020:50

D grupė

„Manchester City“ 1 – 3 Miuncheno „Bayern“
7' [0 - 1] Franck Ribery
56' [0 - 2] Thomas Mueller
60' [0- - 3] Arjen Robben
80' [1 - 3] Alvaro Negredo

86' Jerome Boateng („Bayern“) parodyta raudona kortelė

Maskvos CSKA 3 – 2 Pilzeno „Viktoria“
4' [0 - 1] Frantisek Rajtoral
19' [1 - 1] Zoran Tosič
29' [2 - 1] Keisuke Honda
78' [3 - 1] Radim Reznik (į savo vartus)
90' [3 - 2] Marek Bakoš

1.Miuncheno Bayern (Vokietija)22006:16
2."Manchester City" (Anglija)21014:33
3.Maskvos CSKA (Rusija)21013:53
4.Pilzeno "Viktoria" (Čekija)20022:60

* * *

Šį sezoną UEFA Čempionų lygoje bus sužaistos iš viso 125 rungtynės. Geriausių Europos futbolo komandų varžybų maratoną vainikuos gegužės 24 d. Lisabonoje vyksiantis finalas.

Praėjusiais metais triumfavo Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris finale Londono „Wembley“ stadione 2:1 įveikė Dortmundo „Borussia“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (155)