Futbolo gerbėjų dėmesį prieš šį susitikimą kaustė ir pirmasis buvusių bendražygių Andre Villaso-Boaso ir Jose Mourinho susitikimas priešingose barikadų pusėse.

Anksčiau kartu dirbę treneriai iš Portugalijos – „Tottenham Hotspur“ strategas A. Villas-Boasas ir prie „Chelsea“ ekipos vairo sugrįžęs J. Mourinho dar prieš rungtynes įsivėlė į žodžių karą. Abu portugalai šaltai pasisveikino prieš mačo pradžią, o kuris iš jų yra geresnis turėjo išsiaiškinti futbolininkai aikštėje.

"Tottenham Hotspur" - "Chelsea"

Pirmąjį mačo pusvalandį aikštėje dominavo šeimininkai „Tottenham Hotspur“ futbolininkai. Jų pranašumą 19 susitikimo min. vainikavo tikslus Gylfi'io Sigurdssono smūgis į Petro Cecho ginamus vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštėje jau dominavo J. Mourinho pastabas išklausę „Chelsea“ futbolininkai. Nuo kėlinio pradžios aikštėje po keitimo pasirodė ispanas Juanas Mata, šio sezono pradžioje retai patenkantis į J. Mourinho sudaromą pagrindinę „Chelsea“ sudėtį.

65 min. būtent po J. Matos pakelto baudinio taikliu smūgiu galva rezultatą išlygino Johnas Terry'is. Tai buvo vos antras „Tottenham Hotspur“ praleistas įvartis šiame čempionate.

„Chelsea“ ir toliau darė tvarką varžovų aikštėje, tačiau jų spaudimą 81 min. užbaigė puolėjo Fernando Torreso pašalinimas iš aikštės. Viso mačo metu ispanas leistinais ir neleistinais būdais aiškinosi santykius su varžovų gynėju Janu Vertonghenu, kol pagaliau po eilinės dvikovos su juo gavo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę.

87 min. G. Sigurdssonas, o dar po poros minučių Jermainas Defoe tolimais smūgiais galėjo išvesti „Tottenham Hotspur“ į priekį, tačiau kamuolys abu kartus praskriejo greta „devyniukės“.

Šeštajame ture netikėtai pralaimėjimus patyrė pastaraisiais metais Anglijoje dominuojantys abu Mančesterio klubai.

Jau trečią nesėkmę pirmenybėse patyrė naujojo trenerio Davido Moyeso vadovaujama „Manchester United“ komanda, namuose 1:2 nusileidusi „West Bromwich Albion“ futbolininkams.

Tuo tarpu „Manchester City“ klubas du kartus pirmavo mače išvykoje su Birmingemo „Aston Villa“ ekipa. Tačiau be traumuoto pagrindinio puolėjo Christiano Bentekės likusi „Aston Villa“ komanda nepalūžo ir įveikė galingus varžovus rezultatu 3:2. Tai antras „Manchester City“ pralaimėjimas šiame „Premier“ lygos sezone.

Vienvaldžiu Anglijos futbolo čempionato lyderiu tapo Londono „Arsenal“ klubas. „Arsenal“ išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „Swansea“ futbolininkus. „Premier“ lygoje po pralaimėjimo pirmajame ture Londono komanda iškovojo penktą pergalę iš eilės.

Rezultatas:

„Tottenham Hotspur“ 1-1 „Chelsea“

19' [1-0] Gylfi Sigurdsson
65' [1-1] John Terry
81' Fernando Torres („Chelsea“) parodyta raudona kortelė

„Manchester United“ 1-2 „West Bromwich Albion“

54' [0-1] Morgan Amalfitano
57' [1-1] Wayne Rooney
67' [1-2] Saido Berahino

„Aston Villa“ 3-2 „Manchester City“

45' [0-1] Yaya Touré
51' [1-1] Karim El Ahmadi
57' [1-2] Edin Dzeko
73' [2-2] Leandro Bacuna
76' [3-2] Andreas Weimann

„Southampton“ 2-0 „Crystal Palace“

47' [1-0] Pablo Osvaldo
49' [2-0] Rickie Lambert

„Hull“ 1-0 „West Ham“

12' [1-0] Robert Brady (iš 11 m. baudinio)

„Fulham“ 1-2 „Cardiff“

12' [0-1] Steven Caulker
45' [1-1] Bryan Ruiz
90' [1-2] Jordon Mutch

„Swansea“ 1-2 „Arsenal“

58' [0-1] Serge Gnabry
62' [0-2] Aaron Ramsey
82' [1-2] Ben Davies