Dar po kartą pasižymėjo Sergio Busquetsas ir Marcas Bartra. Baskams paguodos įvartį pelnė Alberto De la Bella.

Barcelona“ surinko 18 taškų iš tiek pat galimų ir yra šalies pirmenybių lyderė. „Real Sociedad“ futbolininkai smuktelėjo į 8-ą poziciją.

Madrido „Atletico“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje 2:1 (2:1) įrodė savo pranašumą prieš Pamplonos „Osasuna“ ekipą ir taip pat šventė 6-ą laimėjimą iš eilės. Madridiečiai surinko tiek pat taškų, kiek ir „Barca“, bet turi prastesnį įvarčių skirtumą (+13). „Atletico“ komandai abu įvarčius pelnė Diego Costa, o Pamplonoje ekipos gretose pasižymėjo Oriolis Riera.

Kitame mače Valensijos „Levante“ ir „Valladolid“ klubai sužaidė taikiai 1:1 (1:1). Aikštės šeimininkai pirmavo po Baba smūgio 36-ą minutę, bet Javi Guerra 42-ą minutę santykį išlygino. Visą antrą kėlinį svečiai iš Valjadolido žaidė 10-yje, kai iš aikštės buvo išvytas Zakarya Bergdichas.

Paskutinėje dvikovoje „Malaga“ klubas namuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Almeria“ komandą. Įvarčius antrame kėlinyje pelnė Fernando Damianas Tissone ir Francisco Portillo Soleras.

„Barcelona“ 4 - 1 „Real Sociedad“

5' Neymar [1 - 0]
7' Lionel Messi [2 - 0]
23' Sergio Busquets [3 - 0]
64' Alberto De la Bella [3 - 1]
77' Marc Bartra [4 - 1]

Valensijos „Levante“ 1 - 1 „Valladolid“

36' Baba [1 - 0]
42' Javi Guerra [1 - 1]

45' Zakarya Bergdich („Valladolid“) - raudona kortelė

45‘ Andreas Ivanschitz („Levante“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

„Malaga“ 2 - 0 „Almeria“

69' Fernando Damian Tissone [1 - 0]
90' Francisco Portillo Soler [2 - 0]

Madrido „Atletico“ 2 - 1 Pamplonos „Osasuna“

18' Diego Costa [1 - 0]
25' Diego Costa [2 - 0]
42' Oriol Riera [2 - 1]