Devintą tašką pelnė čempionato autsaiderė „Jelgava“ ekipa su Mindaugu Grigaravičiumi, svečiuose mačą su ketvirtą vietą užimančia čempione Daugpilio „Daugava“ (38 tšk.) baigusi lygiosiomis 0:0.

Čempionate pirmauja Rygos „Skonto“ (51 tšk.) klubas su vartininku Pauliumi Grybausku, lenkiantis Roberto Freidgeimo ir Simono Pauliaus Ventspilio „Ventspils“ (45 tšk.) komandą.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 14 įvarčių - Artūras Karašauskas („Skonto“).

Devinta V. Andriuškevičiaus atstovaujamos ekipos pergalė Švedijos pirmenybėse

Devinta pergalę Švedijos čempionato XXIV turo rungtynėse iškovojo dešimtą vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis Vytauto Andriuškevičiaus Stokholmo „Djurgarden IF“ (32 tšk.) klubas, namuose 2:0 (1:0) nugalėjęs aštuntoje pozicijoje likusią „Atvidabergs FF“ (32 tšk.) ekipą.

Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė visą mačą.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Ertonas Fejzullahu (26 min.) ir Peteris Nymannas Mikkelsenas (54 min.).

Čempionate pirmauja „Malmo FF“ (48 tšk.) futbolininkai, lenkiantys „Helsingborg IF“ (45 tšk.) bei „IFK Goteborg“ (44 tšk.) komandas.

D. Matulevičius Rumunijos futbolo lygos mače žaidė 55 minutes

Keturioliktą tašką aštuntose Rumunijos futbolo čempionato rungtynėse iškovojo penktą vietą užimantis šalies vicečempionas Tirgu Žiu „Pandurii“ klubas su puolėju Deividu Matulevičiumi. Tirgu Žiu futbolininkai susitikimą svečiuose su dešimtoje pozicijoje esančia Klužo CFR (10 tšk.) ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (0:1). Pagrindinėje sudėtyje mačą pradėjusį Lietuvos rinktinės puolėją 55-ą minutę pakeitė čilietis Diego Rubio.

Šeimininkai pirmavo po Ricardo Cadu (14 min. iš 11 m baudinio) įvarčio, o rezultatą antrame kėlinyje išlygino Enrice de Oliveira (58 min.).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja Bukarešto „Steaua“ ekipa ir praėjusio sezono bronzos medalininkė vartininko Povilo Valinčiaus atstovaujama Ploješčio „Petrolul“ (po 16 tšk.) komanda, o tašku nuo lyderių atsilieka Džurdžu „Astra“ ir Botošanio „FA SA Botosani“ ekipos.

Vartininko Vytauto Černiausko „Vaslui“ (11 tšk.) klubas - aštuntas, o vartininko Tado Simaičio atstovaujama Galačio „Otelul“ (9 tšk.) komanda - trylikta.