Į priekį „City“ ekipa išsiveržė jau 16 rungtynių minutę, kada po Alexandaro Kolarovo perdavimo įvartį kaire koja pelnė Sergio Aguero. Po pelnyto įvarčio „City“ futbolininkai ėmė dominuoti aikštėje. Dar kelias puikias progas turėję „City“ ekipos žaidėjai persvarą padidino tik prasidėjus pirmo kėlinio pridėtiniam laikui. Tada jie sėkmingai sužaidė standartinėje situacijoje: Alvaro Negredo nuo kampinio gairelės smūgiuotą kamuolį nukreipė link vartų. Kyštelėjus koją Yaya Toure rezultatas tapo 2:0.

Antrame kėlinyje sužaidus vos dvi minutes Mančesterio „City“ pelnė ir trečią įvartį: po dar vieno A.Negredo tikslaus perdavimo antrą kartą pasižymėjo S.Aguero. Praėjus dar kelioms akimirkoms – 50 rungtynių minutę – „City“ pranašumas tapo nepadorus – 4:0. Šalia vartų taikliai smūgiavo Samiras Nasri. Paguodos įvartį „United“ pelnė Wayne‘as Rooney, pasižymėjęs 87 min.

Visi rezultatai:

Crystal Palace 0 - 2 Swansea
2' [0 - 1] Michu
48' [0 - 2] Nathan Dyer

Arsenal 3 - 1 Stoke
5' [1 - 0] Aaron Ramsey
26' [1 - 1] Geoff Cameron
36' [2 - 1] Per Mertesacker
72' [3 - 1] Bacary Sagna

Cardiff 0 - 1 Tottenham
90' [0 - 1] Paulinho