Rungtynes aktyviau pradėjo "Ekrano" futbolininkai, bet jų spaudimas rimtesnės grėsmės varžovų vartams nekėlė. Sužaidus maždaug 5 minutes "Kruoja" žaidimą išlygino ir pati pradėjo lankytis panevėžiečių aikštės pusėje.

Į "Ekrano" vartus iš toli mušti bandė Giedrius Slavickas, Nerijus Astrauskas, Robertas Vėževičius, bet po jų bandymų kamuolys skriejo virš vartų. 9-ąją min. N.Astrauskas griuvo varžovų baudos aikštelėje, bet į 11 metrų žymę teisėjas neparodė.

Kėlinio viduryje žaidimas dažniausiai vyko tarp baudos aikštelių. Prie "Kruojos" vartų "Ekranas" dažniau pradėjo lankytis sužaidus maždaug pusvalandį. Pradžioje nuošalė buvo užfiksuota iš arti galva į vartus smūgiavusiam Arsenijui Buinickiui, 33-iąją min. kamuolys Pakruojo komandos vartininko aikštelėje buvo iškrapštytas iš po Egidijaus Varno kojų.

37-ąją min. "Kruojos" vartininkui Mariui Eltermaniui teko gaudyti kamuolį po Vitalijaus Kavaliausko smūgio iš toli, dar po šešių minučių - po A.Buinickio bandymo. Tačiau iki pertraukos komandoms įmušti nepavyko.

Pradėdami antrąjį kėlinį "Ekrano" treneriai sustiprino pajėgas aikštės viduryje į vietoj A.Buinickio mesdami į kovą buvusį "Kruojos" saugą Donatą Petrauską, bet progų ir toliau kildavo nedaug. Bene pavojingiausia - gynėjo Edvino Girdvainio smūgis galva greta virpsto.

"Kruoja" atsakė išpuoliu, kuris virto įvarčiu. Po perdavimo iš aikštės gilumos R.Beniušis sugebėjo priimti kamuolį arti vartų, apsisuko ir smūgiu į tolimąjį apatinį vartų kampą nepaliko jokių šansų vartininkui Tadui Kauneckui.

Auksinę galimybę išlyginti rezultatą "Ekranas" turėjo po įvarčio praėjus vos porai minučių, kai prieš vartus kamuolį gavo Marko Andjelkovičius. "Kruoją" išgelbėjo M.Eltermanis, sugebėjęs pasiekti kamuolį apatiniame vartų kampe.

Sužaidus kiek daugiau nei 70 minučių panevėžiečiai ėmė grasinti varžovams standartinėmis situacijomis. Po M.Andjelkovičiaus perdavimų į baudos aikštelę prie "Kruojos" vartų dukart kilo sąmyšis, tačiau apsiginti Pakruojo futbolininkams pavyko.

80-ąją min. Vaidas Slavickas nepataikė į vartus bandydamas realizuoti baudos smūgį iš 17 metrų. Dar po septynių minučių atrodė, jog čempionams pavyks išsigelbėti, bet teisėjai užfiksavo nuošalę kamuolį iš arti į vartus pasiuntusiam E.Varnui.

Nervingą ir šiurkščią rungtynių pabaigą "Kruoja" atlaikė. 1:0 - antra Pakruojo komandos pergalė prieš "Ekraną" šiame "SMScredit.lt A lygos" čempionate.

Pakruojo "Kruoja" - Panevėžio "Ekranas" 1:0 (0:0)

"Kruoja": M.Eltermanis, G.Slavickas, D.Strockis, D.Lunskis, V.Pocevičius, D.Arlauskis, A.Arlauskas, N.Mačiulis (90 min. A.Tiškevičius), R.Vėževičius, N.Astrauskas, R.Beniušis (86 min. Y.Keita).

"Ekranas": T.Kauneckas, R.Pilotas, E.Girdvainis, E.Baranauskas (78 min. A.Ribokas), V.Slavickas, G.Tomkevičius, M.Andjelkovičius, A.Buinickis (46 min. D.Petrauskas), V.Kavaliauskas, D.Djeničius, E.Varnas.

Įvartis: R.Beniušis (59).