Išvykoje žaidęs „Real“ pradžioje turėjo vytis varžovus, kai Cani (21 min.) išvedė „Villarreal“ į priekį.

G.Bale‘o (38 min.) ir Cristiano Ronaldo (64 min.) įvarčiai apvertė mačą aukštyn kojomis, tačiau galutinį žodį tarė Giovani dos Santosas (70 min.).

Dramatišką pergalę išplėšė „Barcelona“, kuri iššvaistė dviejų įvarčių persvarą per paskutines 10 minučių, tačiau palaužė „Sevilla“ pasipriešinimą rezultatu 3:2. 94-ą minutę pergalę taikliu smūgiu išplėšė Alexis Sanchezas.

Ispanijos čempionate „Barcelona“ (12 tšk.) pirmauja kartu su Madrido „Atletico“ (12 tšk.), kuris taip pat šeštadienį 4:2 susitvarkė su „Almeria“.

Pirmuosius taškus praradę „Real“ (10 tšk.) ir „Villarreal“ (10 tšk.) dalinasis trečią ir ketvirtą vietas.

Villarreal 2 : 2 Real Madrid

21' [1 – 0] Cani
38' [1 – 1] Gareth Bale
64' [1 – 2] Cristiano Ronaldo
70' [2 – 2] Giovani dos Santos

Barcelona 3 : 2 Sevilla

36' [1 – 0] Dani Alves
75' [2 – 0] Lionel Messi
80' [2 – 1] Ivan Rakitic
90' [2 – 2] Coke
94' [3 – 2] Alexis Sanchez

Atletico Madrid 4 : 2 Almeria

15' [1 – 0] David Villa
37' [2 – 0] Diego Costa (11 m)
40' [2 – 1] Rodri
64' [3 – 1] Tiago
67' [4 – 1] Koke
90' [4 – 2] Aleix Vidal

Levante 0 : 0 Real Sociedad