Antrą pergalę čempionate iškovojo šeimininkai Mančesterio futbolininkai, nugalėję varžovus rezultatu 2:0. Pirmajame kėlinyje blankokai žaidusiai „Manchester United“ komandai pirmą įvartį pasiekti padėjo teisėjai.

Pirmojo kėlinio pabaigoje varžovų aikštelėje griuvo prieš tai geltoną kortelę už vaidybą jau gavęs Achley Youngas. Ir nors prieš jį prasižengta buvo prieš baudos aikštelę, šoninio arbitro patarimų išklausęs teisėjas skyrė 11 m. baudinį. Jį realizavo Robinas van Persie.

Negana to, teisėjas už šią pražangą iš aikštės išvarė „Crystal Palace“ futbolininką Kagisho Dikgacoi.

Antrą įvartį šeimininkams puikiu baudos smūgiu pelnė su galvos apsauga žaidęs Wayne'as Rooney.

62 minutę „Manchester United“ komandoje debiutavo Marouane'as Fellainis.

Vėliau vykusiame susitikime tarp „Sunderland“ ir Londono „Arsenal“ ekipų debiutavo naujasis „kanonierių" pirkinys Mesutas Ozilas. Būtent po vokiečio perdavimo pirmąjį mačo įvartį į varžovų vartus įmušė puolėjas Olivier Giroud, taip išvesdamas į priekį „Arsenal“ ekipą.

Po solidaus pirmojo kėlinio antrojo pradžioje prasidėjo klaidos - Laurentas Koscielny pargriovė varžovą ir užsidirbo 11 metrų baudinį į savo vartus, kurį sėkmingai realizavo Craigas Gardneris.

Vėliau, 67-ąją minutę, puikų įvartį įmušė saugas Aaronas Ramsey, sugrąžindamas persvarą Arsene'o Wengero auklėtiniams.

71-ąją minutę užfiksuotas įdomus epizodas - Jozy Altidore'as, prasiveržęs pro Bacary Sagna, dar kartą išlygino rezultatą, tačiau įvartis nebuvo įskaitytas, mat teisėjas užfiksavo ankstesnę prancūzo pražangą.

Netrukus „Arsenal“ pozicijos šiame mače sutvirtėjo po dar vieno Aarono Ramsey įvarčio. Jam puikų perdavimą atliko Olivier Giroud.

„Arsenal“ aršiausi varžovai „Tottenham Hotspur“ futbolininkai taip pat iškovojo solidžią pergalę. Andre Villas-Boaso auklėtiniai 2:0 privertė pasiduoti „Norwich“ futbolininkus.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė islandas Gylfi Sigurdssonas. Jam po sykį asistavo debiutantas Christianas Eriksenas bei kitas komandos naujokas Paulinho.

Netikėtumas užfiksuotas „Stoke City“ ir "Manchester City“ susitikime, kur įvarčių įmušta nebuvo ir vicečempionai prarado du taškus.

Vėliausiose šeštadienio rungtynėse „Chelsea“ klubas Liverpulyje 0:1 pralaimėjo „Everton“ ekipai.

„Manchester United“ 2-0 „Crystal Palace“

45' Kagisho Dikgacoi („Crystal Palace“) parodyta raudona kortelė:
45' [1-0] Robin van Persie (iš 11 m. baudinio)
81' [2-0] Wayne Rooney

„Everton“ 1–0 „Chelsea“

45' [1–0] Steven Naismith

„Sunderland“ 1–3 „Arsenal“

11' [0–1] Olivier Giroud
48' [1–1] Craig Gardner (iš 11 m. baudinio)
67' [1–2] Aaron Ramsey
76' [1–3] Aaron Ramsey

„Tottenham“ 2–0 „Norwich City“

28' [1–0] Gylfi Sigurdsson
49' [2–0] Gylfi Sigurdsson

„Stoke City“ 0–0 „Manchester City“

„Hull City“ 1–1 „Cardiff City“

40' [1–0] Curtis Davies
59' [1–1] Peter Whittingham

„Fulham“ 1–1 „West Brom“

22' [1–0] Steve Sidwell
90' [1–1] Gareth McAuley

„Aston Villa“ 1–2 „Newcastle“

18' [0–1] Hatem Ben Arfa
67' [1–1] Christian Benteke
73' [1–2] Yoan Gouffran