10-ąją minutę „geltonai-juodus“ į priekį išvedė Henrikas Mkhitaryanas, tačiau po 26 minučių rezultatą išlygino šeimininkų puolėjas Vaclavas Kadlecas.

Antrajame kėlinyje Dortmundo komandai pavyko pelnyti pergalingą įvartį. 56-ąją minutę po Kevino Grosskreutzo perdavimo antrą kartą pasižymėjo H. Mkhitaryanas.

Taip pat pergalę šventė „Stuttgart“ futbolininkai, kurie rezultatu 6:2 sumindė „Hoffenheim“ komandą. Tai buvo pirmoji „Stuttgart“ ekipos pergalė Vokietijos čempionate.

Frankfurto „Eintracht“ 1–2 Dortmundo „Borussia“

10' [0–1] Henrik Mkhitaryan
36' [1–1] Vaclav Kadlec
56' [1–2] Henrik Mkhitaryan

„Stuttgart“ 6–2 „Hoffenheim“

12' [1–0] Antonio Rudiger
19' [2–0] Vedad Ibisevič
26' [2–1] Kevin Volland
28' [3–1] Alexandru Maxim
47' [4–1] Vedad Ibisevič
55' [5–1] Alexandru Maxim
63' [6–1] Vedad Ibisevič
87' [6–2] Roberto Firmino