Naujame, 50 tūkstančių žiūrovų talpinančiame stadione, šeimininkai „Lille“ futbolininkai palaužė varžovus iš pietryčių Prancūzijos rezultatu 1:0.

Vienintelį mačo įvartį nugalėtojams 37-ą minutę pelnė Salomonas Kalou, realizavęs 11 metrų baudinį, kurį pats ir uždirbo.

Kitame mače užfiksuotos nulinės lygiosios tarp „Ajaccio“ ir „Nice“ komandų.

Prancūzijos čempionai „Paris St.Germain“ futbolininkai svečiuose rezultatu 2:1 palaužė „Nantes“ komandos pasirpiešinimą ir iškovojo pirmą sezono pergalę.

Pirmą rungtynių įvartį įmušė PSG naujokas Edinsonas Cavani. Jam tai buvo jau antras tikslus smūgis, vilkint Paryžiaus komandos marškinėlius.

52-ą minutę į aikštę sugrįžo intriga, nes įvartį į savus vartus įsimušė svečių gynėjas Alexas.

Vis dėl PSG komandai pavyko išplėšti pergalę. Lemiamą įvartį 73-ią minutę įmušė Ezequielis Lavezzi.

Lille 1 - 0 Saint Etienne
37' [1 - 0] Salomon Kalou (iš 11 metrų baudinio)

Ajaccio 0 - 0 Nice

Nantes 1 - 2 PSG
26' [0 - 1] Edinson Cavani
52' [1 - 1] Alex (į savus vartus)
73' [1 - 2] Ezequiel Lavezzi