27-ą minutę Luisas Suarezas kairiame atakos krašte atliko puikų perdavimą Diego Forlanui ir pastarasis pasiuntė kamuolį į tuščius vartus - 1:0.

Dar po kelių minučių japonų baudos aikštelės prieigose buvo paskirtas baudos smūgis. Šį kartą pats D. Forlanas idealiai smūgiavo ir kamuolys atsidūrė varžovų vartų tinkle - 2:0.

53-ia minutę įvartį įmušė L. Suarezas ir rezultatas tapo 3:0. Shinji Kagawa 55 minutę sušvelnino santykį 1:3, o 58-ą minutę svečių turėtą persvarą sugrąžino Alvaro Gonzalezas - 4:1. Japonijos rinktinės narys Keisuke Honda įmušė įvartį 72-ą minutę ir dar kartą sumažino skirtumą - 2:4.

FIFA klasifikacijoje japonai užima 37-ą vietą, o urugvajiečiai - dvylikti.

Kitose draugiškose rungtynėse Pietų Korėja ir Peru išsiskyrė be įvarčių 0:0, - informuoja Ivartis.net.

Japonija 2 – 4 Urugvajus

27‘ [0 – 1] Diego Forlan
29‘ [0 – 2] Diego Forlan
53‘ [0 – 3] Luis Suarez
55‘ [1 – 3] Shinji Kagawa
58‘ [1 – 4] Alvaro Gonzalez
72‘ [2 – 4] Keisuke Honda

Pietų Korėja 0 – 0 Peru

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)