Pirmame kėlinyje nei vienai komandai pasižymėti nepavyko.

Pirmą įvartį 61-ą minutę pelnė „City“ naujokas Alvaro Negredo.

Savo žiūrovų palaikomi Miuncheno futbolininkai nepasidavė ir jau po penkių minučių išlygino rezultatą po Thomaso Mullerio realizuoto 11 metrų baudinio, o 73-ią minutę kroatas Mario Mandžukičius pasiuntė pergalingą įvartį į varžovų vartų tinklą.

Kovą dėl trečios vietos, kurioje susitiko „Milan“ ir „Sao Paulo“ ekipos minimaliu skirtumu rezultatu 1:0 (0:0) iškovojo Italijos atstovai.

Lemiamą įvartį antro kėlinio pradžioje pelnė „Milan“ klubo atakuojantis saugas Kevinas-Prince‘as Boatengas.

„Manchester City“ 1 – 2 „Bayern“

61‘ [1 – 0] Alvaro Negredo
66‘ [1 – 1] Thomas Muller (iš 11 metrų baudinio)
73‘ [1 – 2] Mario Mandžukič

„AC Milan“ 1 – 0 „Sao Paulo“

52‘ [1 – 0] Kevin-Prince Boateng

Kitų įdomesnių tarptautinių klubų mačų rezultatai:

„Sporting Cristal“ (Peru) 0 - 1 Madrido „Atletico“ (Ispanija)

78' Mario Suarez [0 - 1]

„West Bromwich Albion“ (Anglija) 0 - 1 „Genoa“ (Italija)

70' Francesco Lodi [0 - 1]

Valensijos „Levante“ 2 - 1 „Verona“

26' Vicente de La Fuente Iborra [1 - 0]
39' Luca Toni [1 - 1]
52' Andreas Ivanschitz [2 - 1]

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)