Serbai jau 6-ą minutę pirmavo po Urošo Djurdjevičiaus smūgio. Antro kėlinio pradžioje - 55-ą minutę - portugalas Bernardo Silva rezultatą išlygino (1:1). 79-ą minutę portugalai išsiveržė į priekį (2:1) po Alexandre'o Guedeso įvarčio, bet serbas Mijatas Gačinovičius, likus 5 minutėms iki antro kėlinio pabaigos, spėjo sugrąžinti pusiausvyrą (2:2).

Rezultatas

Serbija 5 - 4 Portugalija, po 11 metrų baudinių serijos (pagrindinis laikas - 2:2, baudiniai - 3:2);

6' Uroš Djurdjevič [1 - 0]
55' Bernardo Silva [1 - 1]
79' Alexandre Guedes [1 - 2]
85' Mijat Gačinovič [2 - 2]

3:2

Kitoje pusfinalio poroje Kaune pirmadienį jėgas išmėgino Ispanijos ir Prancūzijos rinktinės. Pergalę rezultatu 2:1 (1:1) šventė prancūzai, kurie ir pateko į turnyro finalą. Ispanai 27-ą minutę pirmavo 1:0, kai 11 metrų baudinį realizavo Jose Rodriguezas. Persvara čempionų titulą ginantys ispanai džiaugėsi neilgai. Jau 29-ą minutę prancūzas Yassine'as Benzia išlygino skirtumą 1:1. Per pagrindinį susitikimo laiką futbolininkams daugiau įvarčių pasiekti nepavyko, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

105-ą minutę Prancūzijos rinktinės gynėjas Antoine'as Conte pasinaudojo dviem šiurkščiomis varžovų klaidomis iš eilės savoje baudos aikštelėje ir įmušė antrą įvartį (2:1). Atsitiesti ispanams pritrūko ir jėgų, ir laiko.

Rezultatas:

Ispanija 1 - 2 Prancūzija, - po pratęsimo.

27' Jose Rodriguez [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
29' Yassine Benzia [1 - 1]
105' Antoine Conte [1 - 2]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)