„Pirmas kėlinys susiklostė ne taip, kaip buvome suplanavę. Galbūt tai ilgos kelionės pasekmės. Tačiau po pertraukos pasišnekėjome ir žaidėme tikrai gerą futbolą“, - po susitikimo kalbėjo rinktinės treneris Vytautas Vaškūnas. - Džiugu, kad aikštėje pasirodę atsarginiai padėjo išlaikyti žaidimo lygį ir net jį pastiprinti. Taip pat dėl to, kad likę dešimtiese žaidėjai parodė aukštą kovos dvasią. Manau, kad su šeimininkais kovojome garbingai“.

Šalies šešiolikmečių (U-16) rinktinė po tikslaus Erlando Juškos (16 min.) smūgio pirmavo, tačiau dar pirmame kėlinyje praleido du įvarčius.

„Pralaimėjome geroje kovoje. Pasirodę po keitimo žaidėjai suaktyvino žaidimą, surengėme daugiau pavojingų atakų. Manau, kad antrame kėlinyje apsipratome su varžovais ir žaidėme daug geriau nei šeimininkai“, - sakė rinktinės treneris Darius Butkus.

Antras turnyro rungtynes Lietuvos komandos trečiadienį žais su bendraamžiais iš Latvijos.

U-18 turnyre Latvijos jaunieji futbolininkai pirmą varžybų dieną 2:0 (0:0) nugalėjo bendraamžius iš Estijos, o šių šalių šešiolikmečių ekipų susitikimas baigėsi be įvarčių - 0:0.

U-18 komandų turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):