B grupės rungtynėse Pasaulio ir Europos čempionai ispanai rezultatu 3:0 (1:0) antrame kėlinyje palaužė savo progų neišnaudojusių Nigerijos futbolininkų pasipriešinimą. Ispanai su trimis pergalėmis grupėje užėmė pirmą vietą ir pusfinalyje žais su Italijos rinktine.

Kitose rungtynėse Urugvajus 8:0 (4:0) sutriuškino Taičio rinktinę ir iškovojęs antrą pergalę pateko į turnyro į pusfinalį, kuriame jų lauks akistata su turnyro šeimininkais brazilais.

Rungtynės:

Ispanija 3 - 0 Nigerija
3' [1 - 0] Jordi Alba
62' [2 - 0] Fernando Torres
88' [3 - 0] Jordi Alba

Pasaulio ir Europos čempionai mačą pradėjo sėkmingiau ir jau 3-ią minutę įsiveržė į priekį po Jordi Albos individualaus šou.

Po įvarčio rungtynės vyko atkakliai - Nigerijos futbolininkai stengėsi išlyginti rezultatą, o ispanai savo pranašumą padidinti, todėl futbolas buvo malonus akiai.

Pirmojo kėlinio metu puikių progų neišnaudojo Roberto Soldado, Cescas Fabregas taip pat buvo priverstas griebtis už galvos.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pernelyg nepasikeitė ir dominavo gražus futbolas.

Progas švaisčiusį Roberto Soldado 60-ą minutę pakeitė Fernando Torresas ir praleidęs vos dvi minutes aikštėje padvigubino skirtumą tarp ekipų.

Rungtynių pabaigoje tašką padėjo gynėjas Jordi Alba, kuris šį mačą baigė su dubliu savo sąskaitoje.

Urugvajus 8 - 0 Taitis
2' [1 - 0] Abel Hernandez
24' [2 - 0] Abel Hernandez
27' [3 - 0] Diego Perez
45' [4 - 0] Abel Hernandez
61' [5 - 0] Nicolas Lodeiro
67' [6 - 0] Abel Hernandez (iš 11 metrų baudinio)
82' [7 - 0] Luis Suarez
90' [8 - 0] Luis Suarez

Nestipriausios sudėties susitikimą pradėję O. Tabarezo auklėtiniai jau 2-ą minutę pelnė įvartį - pasižymėjo A. Hernandezas.

Pirmojo kėlinio viduryje taikliais smūgiais Taičio vartininką vėl nuginklavo A. Hernandezas ir D. Perezas, tuo tarpu žiūrovų simpatijų sulaukę Okeanijos futbolo atstovai atsakydavo retais išpuoliais.

45-ą minutę „Palermo“ puolėjas įmušė ir savo trečiąjį įvartį - Urugvajus užtikrintai pirmavo 4:0.

Antroje kėlinio pradžioje G. Merielis dideliam stadiono džiaugsmui atlaikė A. Scotti muštą 11-ą metrų baudinį. Nesėkmingai sužaidęs futbolininkas netrukus užsidirbo dar vieną geltoną kortelę ir buvo išvytas į rūbinę.

Taitis ilgai vieno žaidėjo persvara nesidžiaugė - teisėjo rūstybės sulaukė T. ludivionas.

Atsipalaidavę urugvajiečiai baigė tvarkyti fomalumus - ketvirtąjį įvartį pelnė A. Hernandezas, taikliai mušė N. Lodeiro, G. Merielį nuliūdino ir po keitimo pasirodęs pagrindinis Pietų Amerikos rinktinės puolėjas L. Suarezas.