Argentina jau 4-ą minutę pirmavo po Sergio Aguero realizuoto 11 metrų baudinio, bet 17-ą minutę Segundo Castillo išlygino skirtumą. Argentiniečiai mačą baigė be 88-ą minutę iš aikštės pašalinto Javiero Mascherano.

29-erių metų futbolininkas buvo pargriautas ir medikams teko išvežti žaidėją iš aikštės. Tačiau gynėjas spyrė medikų vežimėlio vairuotojui ir gavo raudoną kortelę.

Lionelis Messi aikštėje pasirodė tik 61-ą minutę, pakeitęs pirmo įvarčio autorių S. Aguero.

Kitose rungtynėse Kolumbija namuose 2:0 įveikė Peru ekipą ir pakilo į antrą poziciją. Įvarčius kolumbiečiams pelnė Radamelis Falcao ir Teofilo Gutierrezas. Kolumbiją ir Argentiną turnyro lentelėje skiria 3 taškai.

Urugvajus dėka Edinsono Cavani įvarčio svečiuose 1:0 laimėjo prieš Venesuelą, o Čilė namuose įrodė savo pranašumą 3:1 prieš Boliviją. Čilei įvarčius pelnė Eduardo Vargas, Alexis Sanchezas ir Arturo Vidalis, o santykį buvo sušvelninęs Marcelo Moreno. Čiliečiai turnyro lentelėje yra ketvirti, o Urugvajus rikiuojasi penktas.

Ekvadoras 1 - 1 Argentina

4' Sergio Aguero [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
17' Segundo Castillo [1 - 1]

88' Javier Mascherano (Argentina) - raudona kortelė

Kolumbija 2 - 0 Peru

12' Radamel Falcao [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
45' Teofilo Gutierrez [2 - 0]

70' Carlos Zambrano (Peru) - raudona kortelė

Venesuela 0 - 1 Urugvajus

28' Edinson Cavani [0 - 1]

84' Tomas Rincon (Venesuela) - raudona kortelė

Čilė 3 - 1 Bolivija

16' Eduardo Vargas [1 - 0]
17' Alexis Sanchez [2 - 0]
31' Marcelo Moreno [2 - 1]
90' Arturo Vidal [3 - 1]

9Paragvajus122289 - 23-148

Tiesiogiai į 2014 metų pasaulio čempionatą Brazilijoje pateks keturias pirmas vietas užėmusios komandos, o penkta rinktinė žais atkrintamas rungtynes su Azijos atrankos zonos atstovu. Azijos zonoje dviejose grupėse trečias vietas užėmusios ekipos tarpusavyje išsiaiškins, kuri jų jėgas išbandys su penkta Pietų Amerikos komanda.