Taktika. „Ekrano“ pergalę Marijampolėje lėmė vienintelis Aurimo Vertelio įvartis. Daugiau į „Sūduvos“ vartų stačiakampį panevėžiečiai nesmūgiavo, bet ir varžovams leido susikurti vos porą progų įmušti. „Laimėjome taktiškai“, - reziumavo „Ekrano“ treneris Valdas Dambrauskas, pabrėžęs, kad jo treniruojamai komandai pavyko suvaldyti „Sūduvos“ lyderius Nerijų Valskį ir Valentiną Baranovskį, o Rafaelio Ledesmos pasirodymui aikštėje antrame kėlinyje taip pat buvo pasirengta.

Vėl septyni. „Žalgiris“ antrą kartą iš eilės laimėjo 7:0. Šįkart – prieš Alytaus „Dainavą“. Įvarčius Vilniaus komandoje, kuri pirmą kartą šį sezoną išsiveržė į priekį rezultatyviausių lygos komandų lenktynėse, kuriose visą sezoną pirmavo „Ekranas“, šįsyk mušė šeši futbolininkai. Tarp jų nebuvo prieš tai penkiose dvikovose iš eilės kamuolį į vartus siuntusio Kamilio Bilinskio. Bet taip nutiko todėl, kad treneris Marekas Zubas šįkart neleido jo į aikštę.

Badas. Tokio užsitęsusio pergalių alkio „Dainava“ jau seniai nejautė. Alytiškiai nelaimėjo daugiau nei du mėnesius – vienintelę pergalę A lygoje jie iškovojo trečiame ture kovo 16-ą. Ar artimiausiu metu ši serija gali nutrūkti? Žaidžiant taip, kaip dzūkų komanda rungtyniauja dabar – vargu.

Skersvėjai. Jie gūdžiai švilpauja tarp „Dainavos“ ir Tauragės „Tauro“ vartų virpstų. Per pastaruosius tris turus abi autsaiderių komandos praleido po 14 įvarčių. Tauragiškiai šįsyk 0:4 nusileido „Atlantui“.

Namo. Į Klaipėdą sugrįžusius „Atlanto“ futbolininkus „Žalgirio“ stadiono tribūnose pasitiko 1200 žiūrovų. Komanda jiems už palaikymą atsidėkojo pergale. Iki tol namų rungtynes klaipėdiečiai žaidė ant dirbtinės dangos Gargžduose.

Grįžo. Traumą išsigydęs Evaldas Razulis – vėl aikštėje, o kartu su juo – ir įvarčiai. Rezultatyviausias „A lygos“ snaiperis ilgai negaišo. Vienuoliktą savo tikslų smūgį šį sezoną žiūrovams jis patiekė praėjus devynioms minutėms nuo tada, kai aikštėje pakeitė Žilviną Kymantą.

Gailestingi. Gargždų „Banga“ ir Pakruojo „Kruoja“ tarpusavio rungtynėse sukūrė krūvą progų. Pirmame kėlinyje jas į kairę ir dešinę švaistė Pakruojo komanda, antrame – jos varžovai. Galutinis rezultatas – 0:0.

„A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):