Po aštuntos pergalės šalies pirmenybėse iš vienuolikos galimų uostamiesčio atstovai surinko 25 taškus ir susigrąžino antrą turnyro lentelės vietą, iš ten išstumdami čempiono titulą ginantį ir tiek pat taškų turintį Panevėžio „Ekraną“, nes 7-ame ture konkurentus įveikė Panevėžyje 2:1.

„Atlantas“ tik vienu tašku atsilieka nuo lyderio Vilniaus MFD „Žalgirio“.

Šiauliai“ patyrė ketvirtą nesėkmę šį sezoną ir lieka šešti.

Rungtynėse Šiauliuose progų sukurta nedaug. „Atlanto“ žaidimui įtakos galbūt turėjo tai, kad šįkart komandai teko verstis be traumuotų Evaldo Razulio ir Mariaus Papšio bei diskvalifikuoto Andriaus Jokšo, o šiauliečių – nuovargis po sekinančio LFF taurės turnyro finalo.

Pirmajame kėlinyje kiek pranašiau atakavo klaipėdiečiai, bet nei Andrius Urbšys, nei Žilvinas Kymantas savo progomis nepasinaudojo. Po pertraukos „Šiaulius“ į priekį galėjo išvesti Arminas Vaskela, bet jo smūgis buvo netikslus. Antrame kėlinyje aikštėje pasirodė ir ilgai traumą gydęsis vienas „Atlanto“ lyderių Tadas Eliošius.

Rungtynių pabaigoje atrodė, kad komandos išsiskirstys neįmušusios, bet klaipėdiečių baudos smūgis buvo lemtingas. Trečias A. Bartkaus įvartis šiame A lygos čempionate atnešė „Atlantui“ dar tris taškus.

Rezultatas

„Šiauliai“ 0 - 1 „Atlantas“

85' Andrius Bartkus [0 - 1]

„Šiauliai“: Šarūnas Jurevičius, Mantas Fridrikas, Filipas Zderičius, Vytas Gašputis, Tomas Snapkauskas, Leonidas Mušnikovas, Tautvydas Eliošius (83' Darius Jankauskas), Arminas Vaskela (71' Modestas Vorobjovas), Marko Rašo (66' Tomas Birškys), Giorgijus Alaverdašvili, Niko Tokičius.

„Atlantas“ Mantas Galdikas, Markas Beneta, Andrius Bartkus, Marius Kazlauskas, Rolandas Baravykas (74' Zigmantas Jesipovas), Gerardas Žukauskas, Donatas Navikas, Andrius Urbšys, Donatas Kazlauskas, Karolis Laukžemis (71' Tadas Eliošius), Žilvinas Kymantas (78' Valdas Trakys).

9Tauras1211109 - 34-254

Rezultatyviausias lygos žaidėjai: Evaldas Razulis („Atlantas“) - 10 įvarčių, Giorgijus Alaverdašvili („Šiauliai“), Kamilis Bilinskis („Žalgiris“) - po 9, Nerijus Valskis („Sūduva“) - 7, Artūras Rimkevičius („Ekranas“) - 6, Aurimas Staponka („Banga“) - 5.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (37)