„Real“ komandos gretose pasižymėjo visas tarptautinis žvaigždynas: įvarčius pelnė Raulis Albiolis, portugalas Cristiano Ronaldo, Mesutas Ozilas iš Vokietijos, prancūzas Karimas Benzema, kroatas Luka Modričius ir argentinietis Angelis Di Maria.

C. Ronaldo, kuris 22-ą minutę nerealizavo 11 metrų baudinio, po keturių minučių pasiekė savo 200-ąjį įvartį „Real“ klubo sudėtyje. Portugalas mesitriškai atliko baudos smūgį nuo vartininko aikštelės ribos.

Malaga ekipai, kuri mačą baigė devyniese be iš aikštės išvarytų Sergio Sanchezo ir Martino Demichelio, įvarčius pelnė Roque Santa Cruzas ir Antunesas.

Kitame susitikime Vigo „Celta“ ekipa namuose pralaimėjo Madrido „Atletico“ futbolininkams 1:3 (0:0). Įvarčius sostinės atstovams pelnė Diego Costa (47-ą), Juanfranas (66-ą) ir Radamelis Falcao (86-ą minutėmis).

Santykį 84-ą minutę buvo sušvelninęs Augusto Matias Fernandezas.

„Real“ 6 - 2 „Malaga“

3' Raul Albiol [1 - 0]
15' Roque Santa Cruz [1 - 1]
26' Cristiano Ronaldo [2 - 1]
34' Mesut Ozil [3 - 1]
36' Antunes [3 - 2]
45' Karim Benzema [4 - 2]
63' Luka Modrič [5 - 2]
90' Angel Di Maria [6 - 2]

22' Cristiano Ronaldo („Real“) - nerealizavo 11 metrų baudinio

21' Sergio Sanchez („Malaga“) - raudona kortelė
73' Martin Demichelis („Malaga“) - raudona kortelė

„Celta“ 1 - 3 „Atletico“ M.

47' Diego Costa [0 - 1]
66' Juanfran [0 - 2]
84' Augusto Matias Fernandez [1 - 2]
86' Radamel Falcao [1 - 3]