Svečiai jau 2-ą rungtynių minutę įsiveržė į priekį, kuomet įvartį pelnė Dorlanas Pabonas. Tiesa, po septynių minučių rezultatą išlygino Alexis Sanchezas.

Vis dėl prieš pat pertrauką „Betis“ komandai pavyko susigrąžinti persvarą - tiksliu smūgiu pasižymėjo Rubenas Perezas.

Po pertraukos „Barcelona“ futbolininkai grįžo energingesni ir pasiuntę tris įvarčius į svečių vartus iškovojo pergalę. Kartą pasižymėjo Davidas Villa (56 min.) ir dukart po keitimo aikštėje pasirodęs Lionelis Messi (60 ir 71 minutėmis).

Kitose rungtynėse Sevilijos futbolininkai namuose rezultatu 3:0 įveikė „Espanyol“ komandą.

11-ą minutę sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį šeimininkus į priekį išvedė Joanas Capdevilla. Po aštuonių minučių rezultatą padvigubino Jorge Andujaras Coke, o dar po keturių minučių trečią komandos įvartį pelnė Alvaro Negredo.

Visi rezultatai:

Mallorca 1 - 1 Levante
7' [1 - 0] Tomer Hemed
42' [1 - 1] Robert Acquafresca

Zaragoza 3 - 0 Rayo Vallecano
26' [1 - 0] Antonio Apono (iš 11 metrų baudinio)
51' [2 - 0] Rodri
90' [3 - 0] Antonio Apono

Sevilla 3 - 0 Espanyol
11' [1 - 0] Joan Capdevila (į savus vartus)
19' [2 - 0] Jorge Andujar Coke
23' [3 - 0] Alvaro Negredo

Barcelona 4 - 2 Betis
2' [0 - 1] Dorlan Pabon
9' [1 - 1] Alexis Sanchez
43' [1 - 2] Ruben Perez
56' [2 - 2] David Villa
60' [3 - 2] Lionel Messi
71' [4 - 2] Lionel Messi