Pergalingą ir čempionišką įvartį 59-ą minutę iš 11 metrų baudinio įmušė Arturo Vidalis.

„Juventus“ klubas Italijos čempionu tapo jau 31 kartą klubo istorijoje. Turino futbolininkai 20 kartų iškovojo sidabro medalius, 15 kartų puošėsi bronza.

Įspūdingą pergalę iškovojo dėl vietos Europoje tebekovojantis Romos „Lazio“ klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje net 6:0 sutriuškino „Bologna“ futbolininkus.

Šio susitikimo žvaigžde tapo Vokietijos rinktinės puolėjas Miroslavas Klose, pelnęs net 5 įvarčius (22, 36, 39, 50 ir 61 minutėmis). Vokietis galėjo įmušti ir daugiau įvarčių, tačiau 68-ą minutę buvo pakeistas.

Vieną įvartį įmušė Andersonas Hernanesas (32 min.).

Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius rungtynėms buvo registruotas, tačiau į aikštelę neišbėgo.

Visi rezultatai:

Udinese 3 - 1 Sampdoria
29' [1 - 0] Antonio Di Natale
34' [1 - 1] Eder Citadin Martins
51' [2 - 1] Antonio Di Natale
88' [3 - 1] Luis Fernando Muriel

Milan 1 - 0 Torino
84' [1 - 0] Mario Balotelli

Catania 3 - 0 Siena
14' [1 - 0] Gonzalo Bergessio
52' [2 - 0] Gonzalo Bergessio
71' [3 - 0] Gonzalo Bergessio

Genoa 4 - 1 Pescara
19' [1 - 0] Antonio Floro Flores
30' [2 - 0] Marco Borriello
35' [2 - 1] Giuseppe Sculli
54' [3 - 1] Marco Borriello
70' [4 - 1] Andrea Bertolacci

Juventus 1 - 0 Palermo
59' [1 - 0] Arturo Vidal (iš 11 metrų baudinio)

Lazio 6 - 0 Bologna
22' [1 - 0] Miroslav Klose
32' [2 - 0] Anderson Hernanes
36' [3 - 0] Miroslav Klose
39' [4 - 0] Miroslav Klose
50' [5 - 0] Miroslav Klose
61' [6 - 0] Miroslav Klose

Parma 2 - 0 Atalanta
45' [1 - 0] Marco Parolo
58' [2 - 0] Jonathan Biabiany

Napoli 3 - 1 Inter
3' [1 - 0] Edinson Cavani
23' [1 - 1] Ricardo Alvarez (iš 11 metrų baudinio)
33' [2 - 1] Edinson Cavani (iš 11 metrų baudinio)
78' [3 - 1] Edinson Cavani