29 susitikimo minutę svečius į priekį išvedė Kurtas Zouma. Antro kėlinio 54 minutę pusiausvyrą atstatė Yoannas Gourcuffas. Trečią vietą užimantis Liono klubas išsaugojo dviejų taškų persvarą prieš ketvirtoje pozicijoje žengiančią Seint Etjeno komandą.

Paskutiniajame sekmadienio mače pergalę iškovojo „Paris Saint-Germain“ futbolininkai, išvykoje 1:0 nugalėję „Evian“ ekipą.

Vienintelį įvartį 50-ą minutę įmušė Javieras Pastore.

Rungtynes Paryžiaus komanda baigė be dviejų pašalintų iš aikštės žaidėjų. 81-ą minutę už antrą įspėjimą iš jos išprašytas Marco Verrattis, o per teisėjo pridėtą laiką raudoną kortelę gavo Davidas Beckhamas.

„Lyon“ 1-1 „Saint Etienne“

29' [0-1] Kurt Zouma
54' [1-1] Yoann Gourcuff

„Nice“ 3-1 „Troyes“

20' [0-1] Mohamed Yattara
34' [1-1] Renato Civelli
45' [2-1] Dario Cvitanich
77' [3-1] Luigi Bruins

„Evian Thonon Gaillard“ 0-1 „Paris Saint Germain“

50' [0-1] Javier Pastore
82' Marco Verratti („Paris Saint Germain“) pašalintas iš aikštės
90' David Beckham („Paris Saint Germain“) pašalintas iš aikštės