Vienintelis ir pergalingas įvartis krito rungtynėms artėjant į pabaigą - 82-ą minutę. Jo autorius - Tommasas Rocchis.

„Fiorentina“ komanda namuose įvarčių pilname susitikime taip pat iškovojo pergalę minimaliu skirtumu prieš Turino futbolininkus. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:3.

Rungtynės prasidėjo trimis tiksliais šeimininkų smūgiais į vartus. Įvarčius pelnė Juanas Cuadrado (8 min.), Alberto Aquilani (16 min.) ir Ademas Ljajičius (33 min.).

Prieš pat pertrauką rezultatą sušvelnimą svečiai (Paulo Vitor De Souza Barreto 45 min.), pradėtą darbą tęsė ir antrame kėlinyje. 55-ą minutę įvartį pelnė Mario Alberto Santana, o 77-ą rezultatą išlygino Alessio Cerci.

Vis dėl to aikštės šeimininkams pavyko išplėšti gražią pergalę ir iškovoti tris taškus. Pergalingo įvarčio autoriumi 86-ą minutę tapo Souzas Orestesas Caldeiras Romulas.

Pergalę taip pat savų sirgalių akivaizdoje iškovojo „Napoli“ futbolininkai, kurie po permainingos kovos rungtynių pabaigoje rezultatu 3:2 parklupdė „Cagliari“ komandą.

Pirmieji į priekį šiose rungtynėse išsiveržė svečiai, kuomet 18-ą minutę įvartį pelnė Segundo Victor Ibarbo Guerrero.

Rezultatą šeimininkai išlygino tik 50-ą minutę, kai įvartį į savus vartus įsimušė Davide Astori. Po 14-os minučių šeimininkai jau buvo priekyje po tikslaus Edinsono Cavani smūgio.

Tačiau svečiai nepasidavė ir 70-ą minutę rezultatą išlygino Marco Sau, bet pergalė vis tiek atiteko „Napoli“ komandai, kuriai 90-ą minutę įvartį pelnė Lorenzo Insigne.

Visi rezultatai:

Inter 1 - 0 Parma
82' [1 - 0] Tommaso Rocchi

Fiorentina 4 - 3 Torino
8' [1 - 0] Juan Cuadrado
16' [2 - 0] Alberto Aquilani
33' [3 - 0] Adem Ljajic
45' [3 - 1] Paulo Vitor De Souza Barreto
55' [3 - 2] Mario Alberto Santana
77' [3 - 3] Alessio Cerci
86' [4 - 3] Souza Orestes Caldeira Romulo

Bologna 1 - 1 Sampdoria
24' [1 - 0] Alberto Gilardino
59' [1 - 1] Gianluca Sansone

Roma 1 - 1 Pescara
14' [0 - 1] Gianluca Caprari
51' [1 - 1] Mattia Destro

Catania 1 - 1 Palermo
69' [1 - 0] Pablo Barrientos
90' [1 - 1] Josip Ilicic

Siena 0 - 1 Chievo
45' [0 - 1] Sergio Pellisier

Napoli 3 - 2 Cagliari
18' [0 - 1] Segundo Victor Ibarbo Guerrero
50' [1 - 1] Davide Astori (į savus vartus)
64' [2 - 1] Edinson Cavani
70' [2 - 2] Marco Sau
90' [3 - 2] Lorenzo Insigne

Juventus 1 - 0 Milan
57' [1 - 0] Arturo Vidal (iš 11 metrų baudinio)