Tačiau „karališkojo“ klubo pergalę apkartino susitikimo pradžioje patirta Marcelo trauma.

Gynėjas iš Brazilijos buvo pakeistas jau 15-ą minutę, kai kovoje dėl kamuolio su Dorlanu Pabonu patyrė kojos traumą.

Pirmasis įvartis šiame susitikime buvo įmuštas pačioje pirmo kėlinio pabaigoje, kuomet tiksliu smūgiu po Karimo Benzemos perdavimo pasižymėjo Mesutas Ozilas.

Antrame kėlinyje rezultatą padvigubino rezultatyvaus perdavimo autorius K. Benzema. Šį kartą tikslų perdavimą komandos draugui atliko Cristiano Ronaldo.

Nors svečiams 73-ią minutę pavyko sušvelninti rezultatą (Jorge Molina - iš 11 metrų baudinio), tašką šiose rungtynėse padėjo 90-ą minutę antras M. Ozilo pelnytas įvartis.

Verta paminėti, kad šiame mače Madrido komandos gretose debiutavo akademijos auklėtinis Casemiro. Startinėje sudėtyje rungtynes pradėjo ir dar vienas Ispanijos sostinės ekipos akademijos užaugintas futbolininkas Nacho.

Pergalę šventė ir „Barcelona“ klubas, kuri savo žiūrovų akivaizdoje tik susitikimo pabaigoje minimaliu rezultatu 1:0 sugebėjo įveikti „Levante“ futbolininkus. Nugalėtojų gretose vienintelį kartą pasižymėjo Cescas Fabregasas. Verta pažymėti, kad 17-ą minutę Davidas Villa nerealizavo 11 metrų baudinio.

Visi rezultatai:

Real 3 – 1 Real Betis
45‘ [1 – 0] Mesut Ozil
57‘ [2 – 0] Karim Benzema
73‘ [2 – 1] Jorge Molina (iš 11 metrų baudinio)
90‘ [3 – 1] Mesut Ozil

Granada 1 – 1 Real Valladolid
59‘ [0 – 1] Patrick Ebert
73‘ [1 – 1] Youssef El-Arabi

Barcelona 1 - 0 Levante
84' [1 - 0] Cesc Fabregas

Valencia 5 - 1 Malaga
25‘ [1 – 0] Daniel Parejo
28‘ [2 – 0] Roberto Soldado
30‘ [3 – 0] Roberto Soldado (iš 11 metrų baudinio)
31‘ [4 – 0] Sergio Canales
45‘ [4 – 1] Julio Baptista
56‘ [5 – 1] Ever Banega