Po principinės pergalės prieš čempioną Panevėžio „Ekraną“, praėjusio sezono vicečempionui Vilniaus „Žalgiriui“ šįkart nepavyko iškovoti trijų taškų ir pasivyti šeštadienį Panevėžyje puikią pergalę įsirašiusio Klaipėdos „Atlanto“ klubo.

Tuo tarpu „Kruoja“, kurią dėl finansinių sunkumų skandalingai paliko beveik visi legionieriai, ir toliau stebina gerais rezultatais. Praėjusiame ture Marijampolėje įveikusi „Sūduvą“, Pakruojo komanda šįkart sustabdė čempioniškų ambicijų neslepiantį Vilniaus klubą.

Rungtynėse Panevėžyje Vilniaus „Žalgiris“ turėjo persvarą, tačiau Pakruojo „Kruojos“ gynybos taip ir nepralaužė. Pirmajame kėlinyje progų pasižymėti neišnaudojo žalgiriečiai Kamilis Bilinskis ir Algis Jankauskas. Įvartį kėlinio pabaigoje galėjo pelnyti ir „Kruoja“, tačiau vienas prieš vartininką atsidūręs Ričardas Beniušis Armanto Vitkausko neįveikė.

Antrajame kėlinyje progų neišnaudojo žalgiriečiai Jakubas Wilkas, K.Bilinskis, Artūras Žulpa, Verdanas Gercas.

Sekmadienį Lietuvos futbolo čempionate sužaistas dar vienas septinto turo mačas. Marijampolės „Sūduva“ išvykoje 2:1 įveikė Gargždų „Bangos“ komandą.

Per pirmus du čempionato turus Gargždų komanda iškovojo keturis taškus, tačiau sekmadienį patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Buvęs „Bangos“ treneris Vaidas Žutautas po trečio pralaimėjimo pasitraukė. Prie „Bangos“ vairo laikinai stojo dublerių treneris Stasys Vyšniauskas, tačiau nesėkmių serijos nutraukti jam nepavyko.

Tuo tarpu „Sūduva“ po pralaimėjimo „Kruojai“ atsigavo ir įsirašiusi tris taškus pakilo į ketvirtą turnyro lentelės vietą.

Rezultatas:

Pakruojo „Kruoja“ 0 - 0 Vilniaus „Žalgiris“

Gargždų „Banga“ 1 - 2 Marijampolės „Sūduva“

41' [0-1] Nerijus Valskis
51' [0-2] Rafaelis Ledesma
60' [1-2] Rokas Borusas