Londono komanda turėjo persvarą, tačiau įvartį pirmieji pelnė svečiai - 57 minutę pasižymėjo Michaelas Turneris.

Visgi dėl vietos kito sezono UEFA Čempionų lygoje kovojančiai „Arsenal“ komandai pavyk oiškovoti tris labai svarbius taškus. Įvarčius pelnė Mikelis Arteta (85 min. iš 11 m baudinio) ir Lukas Podolskis jau per teisėjo pridėtą laiką. 88 min. kamuolį į savus vartus nukreipė Sebastienas Bassongas.

Po šios pergalės Londono „Arsenal“ aplenkė „Chelsea“ ir „Tottenham Hotspur“ bei pakilo į trečią turnyro lentelės vietą.

Į vietą kito sezo UEFA Čempionų lygos turnyre vis dar taikosi ir Liverpulio „Everton“ komanda, namuose 2:0 įveikusi vieną autsaiderių „Queens Park Rangers“ klubą.

„Arsenal“ 3–1 „Norwich City“

56' [0–1] Michael Turner
85' [1–1] Mikel Arteta (iš 11 metrų baudinio)
88' [2–1] Sebastien Bassong (į savus vartus)
90' [3–1] Lukas Podolski

„Everton“ 2–0 „Queens Park Rangers“

40' [1–0] Darron Gibson
56' [2–0] Victor Anichebe

„Reading“ 0–0 „Liverpool

Aston Villa“ 1–1 „Fulham

55' [1–0] Charles N‘Zogbia
66' [1–1] Fabian Delph (į savus vartus)

„Southampton“ 1–1 „West Ham

59' [1–0] Gaston Ramirez
66' [1–1] Andrew Carroll