Londono „Chelsea“ komanda savų žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos rezultatu 2:1 nugalėjo „Sunderland“ futbolininkus.

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kuomet 45-ą minutę įvartį į savus vartus įsimušė „Chelsea“ komandos narys Cesaras Azpilicueta.

Tiesa, varžovai atsakė tuo pačiu - antro kėlinio pradžioje (47 min.) įvartį įsimušė Matthew Kilgallonas ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Pergalingo įvarčiu autoriumi tapo Branislavas Ivanovičius, pasižymėjęs 55-ą minutę po Davido Luizo rezultatyvaus perdavimo.

Kitose rungtynėse be Garetho Bale'o rungtyniavę „Tottenham“ futbolininkai prarado svarbius taškus kovoje dėl patekimo į didįjį ketvertą. Jie namie lygiosiomis 2:2 sužaidė su Liverpulio „Everton“ komanda.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau pirmą susitikimo minutę, kai po tikslaus Jano Vertongheno perdavimo įvartį į svečių komandos vartus įmušė Emmanuelis Adebayoras.

Ilgai šia persvara „Tottenham“ klubas nesidžiaugė - 15-ą minutę rezultatą išlygino svečių gynėjas Philas Jagielka.

Antro kėlinio pradžioje viskas apsivertė aukštyn kojomis. 53-ią minutę įvartį įmušė Liverpulio komanda ir atsiliekančiųjų vaidmenyje atsidūrė „Tottenham“ futbolininkai.

Po praleisto įvarčio šeimininkai siekė reabilituotis ir kuo greičiau išlyginti rezultatą, bet šeimininkams tai pavyko padaryti tik susitikimo pabaigoje, kai 87-ą minutę įvartį pelnė pastaruoju metu vis geresnę sportinę formą demonstruojantis Gylfi Sigurdssonas.

Chelsea 2 – 1 Sunderland
45‘ [0 – 1] Cesar Azpilicueta (į savus vartus)
47‘ [1 – 1] Matthew Kilgallon (į savus vartus)
55‘ [2 – 1] Branislav Ivanovič

Queens Park Rangers 1 - 1 Wigan
85' [1 - 0] Loic Remy
90' [1 - 1] Shaun Maloney

Newcastle 1 – 0 Fulham
90‘ [1 – 0] Papiss Cisse