„Real“ futbolininkai net 3:0 (2:0) sutriuškino „Galatasaray“ ekipą ir praktiškai užsitikrino vietą turnyro pusfinalyje. Po įvartį ispanams pelnė Cristiano Ronaldo (9 min.), Karimas Benzema (29 min.) ir Gonzalo Higuainas (73 min.).

Tuo metu „Malaga“ ir „Borussia“ sužaidė lygiosiomis be įvarčių - 0:0 (0:0). Tiesa, abi komandos sukūrė nemažai progų, tačiau jas užbaigti įvarčiais neužteko sėkmės. Be to, įspūdingai žaidė ir abiejų klubų vartininkai - atitinkamai Willy ir Romanas Weidenfelleris.

Atsakomosios šių porų akistatos - balandžio 9 dieną.

Primename, kad antradienį vykusiose pirmuose ketvirtfinalio mačuose Paryžiaus PSG namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:1) su FC „Barcelona“ ekipa, o Miuncheno „Bayern“ 2:0 (1:0) nugalėjo Turino „Juventus“ komandą.

Rungtynių eiga: „Real“ - „Galatasaray“ 3:0

„Real“: Diego Lopez, Michael Essien, Raphael Varane, Sergio Ramos, Fabio Coentrao, Sami Khedira, Xabi Alonso, Angel Di Maria, Mesut Ozil, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema.

„Galatasaray“: Fernando Muslera, Emmanuel Eboue, Semih Kaya, Dany Nounkeu, Albert Riera, Felipe Melo, Hamit Altintop, Selcuk Inan, Wesley Sneijder, Didier Drogba, Burak Yilmaz.

Teisėjas: Svein Oddvar Moen (Norvegija).

3 min. po gražaus Angelio Di Maria perdavimo galva pavojingai, bet virš vartų smūgiavo Karimas Benzema.

9 min. po juvelyriškai tiksliai Mesuto Ozilo atlikto perdavimo vienas prieš varžovų vartininką Fernando Muslerą atsidūrė Cristiano Ronaldo, kuris techniškai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą - 1:0. Tai - jau devintas portugalo įvartis šių metų turnyre.

12 min. itin pavojingu šūviu atsakė buvęs Jose Mourinho auklėtinis Didier Drogba - deja, jis nepataikė į vartų plotą.

18 min. M. Ozilas spyrė tiesiai į F. Muslerą.

26 min. D. Drogba kamuoliu šovė tiesiai į „Real“ vartininką Diego Lopezą.

29 min. po Michaelio Essieno skersavimo iš krašto Karimas Benzema ramiai susistabdė kamuolį ir vos iš kelių metrų antrą kartą pasiuntė kamuolį į turkų vartus - 2:0.

35 min. Burakas Yilmazas nesugebėjo įvarčiu paversti gero D. Drogbos perdavimo.

42 min. baudos smūgiu kamuolį virš vartų pasiuntė C. Ronaldo.

44 min. arti įvarčio buvo Emmanuelis Eboue, bet po jo smūgio iš baudos aikštelės pavojų neutralizavo D. Lopezas.

Po pirmo kėlinio - 2:0 priekyje ispanai.

Antrą kėlinį „Real“ futbolininkai pradėjo atsargiai ir per pirmas 15 min. praktiškai nieko nesukūrė.

59 min. dar kartą iš toli šovė C. Ronaldo.

62 min. ne pačiu sėkmingiausiu būdu į vartus spyrė dėkingoje padėtyje atsidūręs A. Di Maria.

73 min. po meistriškai Xabi Alonso pakelto kampinio įvartį galva įmušė tik po keitimo aikštėje pasirodęs Gonzalo Higuainas - 3:0.

81 min. D. Lopezą iš toli pamėgino užklupti D. Drogba.

Galutinis rezultatas - 3:0 šeimininkų naudai.

Rungtynių eiga: „Malaga“ - „Borussia“ 0:0

„Malaga“: Willy, Jesus Gamez, Martin Demichelis, Weligton, Manuel Iturra, Jeremy Toulalan, Ignacio Camacho, Joaquin, Isco, Julio Baptista, Javier Saviola.

„Borussia“: Roman Weidenfeller, Lukasz Piszczek, Neven Subotič, Felipe Santana, Marcel Schmelzer, Sebastian Kehl, Ilkay Gundogan, Kevin Grosskreutz, Mario Goetze, Marco Reus, Robert Lewandowski.

Teisėjas: Jonas Eriksson (Švedija).

6 min. pirmą kartą „Malagos“ vartininką Willy privertė pasidarbuoti Mario Goetze.

7 min. smūgiu, tiesa, netaikliu, atsakė ir Javieras Saviola.

14 min. puikios progos neišnaudojo M. Goetze - jo bandymą atrėmė Willy.

19 min. tas pats M. Goetze dar kartą pamėgino savo laimę, bet šeimininkų vartų sargas ir vėl buvo vietoje.

Vokietijos čempionai ir toliau nenurimo: 25 min. netoli tikslo buvo Marco Reusas.

35 min. pirmą kartą svečių vartininkui Romanui Weidenfelleriui darbo suteikė Julio Baptista.

37 min. smūgį atliko ir Robertas Lewandowski.

Pirmo kėlinio pabaigoje abi komandos apsikeitė atakomis ir smūgiais, tačiau tiek Willy, tiek Romanas Weidenfelleris toliau buvo nepramušami.

Po pirmo kėlinio be įvarčių - 0:0.

„Borussia“ žaidėjai ir toliau švaistė vieną progą po kitos: 47 min. R. Lewandowski pataikė į virpstą.

65 min. į vartų plotą nepataikė M. Goetze.

66 min. po kampinio į vartus smūgiavo Isco ir Jeremy Toulalanas, tačiau abiejų jų bandymus atmušė R. Weidenfelleris.

Dvikovai artėjant prie pabaigos komandos visai nusiramino ir nebesiryžo rizikuoti.

Galutinis rezultatas - 0:0.

Rungtynės:

Madrido „Real“ 3 - 0 Stambulo „Galatasaray“
9' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
29' [2 - 0] Karim Benzema
73' [3 - 0] Gonzalo Higuain

„Malaga“ 0 - 0 Dortmundo „Borussia“

* * *

Pusfinalio burtų ceremonija vyks balandžio 12 dieną.

Primename, kad iš turnyro jau po grupių varžybų etapo iškrito čempionės titulą gynusi Londono „Chelsea“ ekipa.

2013 metų UEFA Čempionų lygos finalas vyks gegužės 25 dieną Londono „Wembley“ stadione. Šioje arenoje prestižiškiausio Europos turnyro finalai vyko jau 8-is kartus (rekonstruotame - du sykius).