Dėro futbolininkai namuose 2:0 (1:0) nugalėjo septintojoje pozicijoje esančią Miškolco „Diosgyor“ (28 tšk.) ekipą bei pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki devyniolikos.

Paskutinį kartą Dėro klubas pralaimėjo (1:4) pirmajame ture praėjusių metų liepos 28 dieną svečiuose Debreceno VSC futbolininkams.

L. Pilibaitis aikštėje pasirodė 79-ą minutę, pakeitęs Roką Kronaveterį.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Rolandas Varga (18 min.) bei Danielis Violgyi's (68 min.).

Svečiai susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Akošo Eleko, kuris 85-ą minutę grubiai sužaidė prieš L. Pilibaitį ir prieš save išvydo antrą geltoną bei raudoną korteles.

Antrąją vietą Vengrijos futbolo čempionate užima Budapešto MTK (38 tšk.) komanda, trečiąją - Fehervaro „Videoton“ (32 tšk.) klubas, o čempionės titulą ginanti Debreceno VSC (32 taškai) vienuolikė tik penkta.