16 minutę fantastiškos progos pasižymėti neišnaudojo Birmingemo komandos puolėjas Gabrielis Agbonlahoras. Gavęs puikų Ashley'aus R. Westwoodo perdavimą ir būdamas vienas prieš vartus, jis iš keleto metrų pasiuntė kamuolį tiesiai į „Liverpool“ vartininką Jose Reiną.

Po keleto minučių galingai smūgiavo Luisas Suarezas, tačiau jo smūgį atrėmė „Villos“ vartininkas Bradas Guzanas.

31 minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Šiame sezone įspūdingai rungtyniaujantis Birmingemo komandos puolėjas Christianas Benteke puikiu smūgiu nuo baudos aikštelės linijos pasiuntė kamuolį į „Liverpool“ vartus. Tai jau 14 jo įvartis „Premier“ lygoje šį sezoną.

Christianas  Benteke džiaugiasi pergale

Rezultatą išlyginti galėjo L. Suarezas, kuris pirmo kėlinio pabaigoje iššoko vienas prieš „Aston Villos“ vartus, tačiau urugvajietis B. Guzano ir vėl neįveikė. Netrukus vartininkas atrėmė ir galingą tolimą Steveno Gerrardo smūgį.

Tačiau antro kėlinio pradžioje „Villos“ neišgelbėjo ir B. Guzanas – vienas prieš vartininką atsidūręs Jordanas Hendersonas tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus.

Jordanas Hendersonas pasiuntė kamuolį į vartus

55 min. dar vienos puikios progos neišnaudojo „Liverpool“ komanda – kamuolį visai šalia virpsto pasiuntė Philippe'as Coutinho. Netrukus Glenas Johnsonas dar vienu smūgiu virpstą sudrebino.

Prabėgus dar keletui minučių Liverpulio komandos šturmas baigėsi įvarčiu. Nathanas Bakeris baudos aikštelės kampe „nukirto“ L. Suarezą ir teisėjui neliko nieko kito, kaip tik parodyti į 11 m. žymę. Kamuolį ten pastatęs „Liverpool“ kapitonas S. Gerrardas tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą išvedė svečius į priekį - 2:1.

Stevenas Gerrardas smūgiuoja nuo 11 m. žymos

S. Gerrardui teko rūpintis ne tik puolimo reikalais. Prabėgus keletui minučių jis nuo savų vartų linijos galva atmušė į juos skriejantį kamuolį.

Per likusį mačo laiką abi komandos sukūrė po keletą pavojingų progų, tačiau pasižymėti nė vienai komandai daugiau nebepavyko.

Jau per teisėjo pridėtą laiką pirmojo rungtynių įvarčio autorius Ch. Benteke dar kartą pasiuntė kamuolį į „Liverpool“ vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neužskaitė.

Rezultatas:

„Aston Villa“ 1-2 „Liverpool“

31' [1-0] Christian Benteke
47' [1-1] Jordan Henderson
60' [1-2] Steven Gerrard (iš 11 m. baudinio)