Įvarčius katalonų ekipoje pelnė Cristianas Tello ir nesustabdomasis Lionelis Messis. Pastarasis pasižymejo jau 19-ose Ispanijos čempionato rungtynėse iš eilės ir pasiekė rekordą.

Šeiminkų gretose pirmasis pasižymėjo Nacho Insa, o mačo pabaigoje išlyginamąjį įvartį pelnė Borja Oubina.

Nepavyko atsilikomo nuo katalonų sumažinti bei pergalės išvykoje iškovoti ir Madrido„Real“ komandai. „Karališkasis“ klubas svečiuose taikiai 1:1 sužaidė su „Zaragoza“ ekipa.

Dar viename mače savo žiūrovų akivaizdoje žaidę Madrido „Rayo Vallecano“ futbolininkai patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:3 susitikime su „Malaga“ ekipa.

„Celta Vigo“ 2-2 „Barcelona“

38' [1-0] Nacho Insa
43' [1-1] Cristian Herrera Tello
73' [1-2] Lionel Messi
88' [2-2] Borja Oubina

„Zaragoza“ 1-1 „Real“

6' [1-0] Rodri
38' [1-1] Cristiano Ronaldo

„Rayo Vallecano“ 1-3 „Malaga“

21' [0-1] Robson Weligton
31' [1-1] Piti
55' [1-2] Julio Baptista
86' [1-3] Pedro Morales

„Levante“ 1-0 „Sevilla“

40' [1-0] Rubén García