Pirmą įvartį Panevėžio komandai 23 minutę pelnė Vitalijus Kavaliauskas. Tai antrasis jo įvartis šiose pirmenybėse.

90 minutę „Ekrano“ pergalę įtvirtino Aurimas Vertelis.

Lietuvos čempionatų istorijoje „Ekranas“ ir „Banga“ tarpusavyje santykius aiškinosi 28-ą kartą.

„Ekranas“ čempionato pertraukos metu draugiškose rungtynėse namuose 2:3 pralaimėjo Latvijos čempionui Daugpilio „Daugavos“ klubui. Šiose rungtynėse debiutavo ir kovo viduryje ekipą papildęs legionierius iš Brazilijos Fernando de Abreu.

Prie komandos prisijungė ir praėjusių metų rezultatyviausias čempionato žaidėjas Artūras Rimkevičius, kuris turėtų pasirodyti po savaitės ar dviejų.

„Bangos“ startinė sudėtis: V.Myrnyi, A.Ivanauskas, M.Da Silva, M.Gudauskas, R.Borusas, Ž.Banys, A.Dos Santos, A.Butkus, V.Bedoidze, M.Kura, A.Alekseevas. Atsargoje: R.Bogužas, A.Staponka, I.Gerkenashvilis, S.Nokhzatas, G.Kulbis, G.Nikabadze, M.Dūda.

„Ekrano“ startinė sudėtis nekito jau trečią A lygos turą iš eilės: T.Kauneckas, V.Slavickas, G.Tomkevičius, O.Reyes, R.Pilotas, A.Kučys, D.Petrauskas, U.Umeh, A.Vertelis, V.Kavaliauskas, A.Buinickij. Atsarginiai: K.Timofejevas, E.Girdvainis, I.Kozlovs, E.Varnas, D.Norvilas, T.Markevičius ir F.de Abreu.

Rezultatas:

Gargždų „Banga“ 0 - 2 Panevėžio „Ekranas“

23' [0-1] Vitalijus Kavaliauskas
90' [0-2] Aurimas Vertelis