Pirmas 15-a minučių akivaizdžiai aktyvesni buvo rusai, kurie sukūrė net keltą pavojingų momentų. Vėliau iniciatyvą perėmė Brazilijos rinktinė, kuri nuolat grasino varžovų vartams, bet pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių 0:0.

Antro kėlinio pradžia vyko lygioje kovoje, nors kamuolį ilgiau ir dažniau kontroliavo brazilai. 73-ią minutę rusai surengė ilgą rezultatyvų derinį. Kamuolys po to, kai brazilų gynėjai dukart atrėmė Romano Širokovo smūgius, ilgai blaškėsi po brazilų baudos aikštelę, kol Viktoras Faizulinas trečiu bandymu pagaliau pasiuntė jį į vartus - 0:1.

Brazilai puolė lyginti santykį ir 90-ą minutę tai padaryti pavyko Fredui - 1:1. Derinį pradėjo Hulkas, pratęsė Marcelo, o baigė Fredas.

Po šio įvarčio brazilai tiesiog užgulė rusų vartus, bet pergalės išplėšti nespėjo - lygiosios 1:1. Tai buvo penktas brazilų ir rusų tarpusavio mačas. Brazilai yra šventę tris pergales.

Brazilija 1 - 1 Rusija

73' Viktor Faizulin [0 - 1]
90' Fred [1 - 1]

Brazilija: Julio Cezaras, Thiago Silva, Dani Alvesas, Davidas Luizas, Marcelo, Fernando Lucas, Hernanesas, Kaka (78' Diego Costa), Oscaras (67' Hulkas), Neymaras, Fredas.

Rusija: Vladimiras Gabulovas, Sergejus Ignaševičius, Andrejus Ješčenka, Aleksandras Aniukovas (46' Kombarovas), Vasilijus Berezuckis, Romanas Širokovas, Viktoras Faizulinas, Vladimiras Bystrovas (46' Šatovas), Denisas Glušakovas, Aleksandras Kokorinas (46' Žirkovas, 86' Grigorjevas), Aleksandras Keržakovas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (103)