Šeimininkai į priekį įsiveržė 28-ą rungtynių minutę, kuomet įvarčiu pasižymėjo Gonzalo Higuainas. 45-ą minutę sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį rezultatą padvigubino Leonelis Messi, o tašką šiose rungtynėse padėjo savo antrą įvartį įmušęs Gonzalo Higuainas (58 min.).

Kitose rungtynėse tarp Urugvajaus ir Paragvajaus rinktinių užfiksuotas lygiosios 1:1.

Šeimininkams įvartį 82-ą minutę pelnė Luisas Suarezas ir išvedė Urugvajaus rinktinę į priekį, tačiau jau po 4 minučių rezultatą išlygino paragvajietis Edgaras Benitezas.

Visi rezultatai:

Kolumbija 5 - 0 Bolivija
20' [1 - 0] Macnelly Torres
50' [2 - 0] Carlos Enrique Valdes Parra
62' [3 - 0] Teofilo Gutierrez
86' [4 - 0] Radamel Falcao
90' [5 - 0] Pablo Armero

Urugvajus 1 - 1 Paragvajus
82' [1 - 0] Luis Suarez
86' [1 - 1] Edgar Benitez

Argentina 3 - 0 Venesuela
28' [1 - 0] Gonzalo Higuain
45' [2 - 0] Lionel Messi (iš 11 metrų baudinio)
58' [3 - 0] Gonzalo Higuain

Peru 1 - 0 Čilė
87' [1 - 0] Jefferson Farfan

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (41)