Jokių šansų „Rayo Vallecano“ ekipos vartininkui Rubenui Martinezui nepaliko Lionelis Messi 2:0.

Antrame kėlinyje, 57-ą minutę, L. Messi pelnė dar vieną įvartį šiame susitikime (3:0), o 70 minutę svečių komandos puolėjas Raulis Tamudo rezultatą sušvelnino (3:1).

Triuškinančią pergalę iškovojo „Sevilla“ klubas, kuris savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 4:0 įveikė „Zaragoza“ futbolininkus.

Du įvarčius Sevilijos ekipai pelnė Jorge Andujaras Coke, o po vieną įmušė Jose Antonio Reyesas ir Alvaro Negredo. Verta paminėti, kad „Zaragoza“ klubas nuo 31 minutės žaidė mažumoje, nes iš aikštės buvo pašalintas Stefanas Babovičius.

Madrido „Atletico“ komanda svečiuose susitiko su Pamplonos „Osasuna“ ekipa ir šventė pergalę rezultatu 2:0, o abu įvarčius nugalėtojams pelnė Diego Costa.

„Barcelona“ 3 - 1 „Rayo Vallecano“

25' [1 - 0] David Villa
40' [2 - 0] Lionel Messi
57' [3 - 0] Lionel Messi
70' [3 - 1] Raul Tamudo

„Sevilla“ 4 - 0 „Zaragoza“

28' [1 - 0] Jorge Andujar Coke
52' [2 - 0] Jorge Andujar Coke
63' [3 - 0] Jose Antonio Reyes
68' [4 - 0] Alvaro Negredo

31' Stefan Babovič („Zaragoza“) - raudona kortelė

„Osasuna“ 0 - 2 Madrido „Atletico“

35' [0 - 1] Diego Costa
48' [0 - 2] Diego Costa

Malaga“ 0 - 2 Barselonos „Espanyol

49' [0 - 1] Diego Daniel Colotto
66' [0 - 2] Sergio Garcia

Granada“ 1 - 1 Valensijos „Levante“

32' [1 - 0] Guilherme Siqueira (iš 11 metrų baudinio)
50' [1 - 1] Robert Acquafresca