Pirmasis įvartis į „Manchester City“ vartus krito jau pirmajame kėlinyje, kuomet po tikslaus Seamus Colemano perdavimo pasižymėjo Leonas Osmanas.

Antrajame kėlinyje „miestiečiai“ pradėjo spausti varžovus. 61 min. stabdydamas varžovą persistengė ir iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas Stevenas Pienaaras.

Nepaisant to, jog turėjo vienu žaidėju mažiau, „Everton“ nepalūžo ir šventė pergalę. Mačo pabaigoje jau per teisėjo pridėtą laiką antrą įvartį pelnė Liverpulio komandos pergalę užtvirtinęs Nikica Jelavičius.

„Manchester City“ kluptelėjimu iškart pasinaudojo lyderis „Manchester United“ klubas, kuris namuose 1:0 įveikė „Reading“ komandą ir persvarą prieš persekiotojus padidino jau iki 15 taškų. Vienintelį šio mačo įvartį 21 min. pelnė Wayne'as Rooney.

Svarbią pergalę kovoje dėl patekimo į stipriausių ketvertą ir vietos kito sezono UEFA Čempionų lygoje iškovojo Londono „Arsenal“ klubas. Sostinės futbolininkai išvykoje 2:0 palaužė „Swansea“ ekipą.

Pastaruoju metų gerą žaidimą demonstravusius „Liverpool“ futbolininkus sustabdė „Southampton“ komanda. Dėl išlikimo „Premier“ lygoje kovojanti „Southampton“ komanda namuose laimėjo rezultatu 3:1.

„Everton“ 2–0 „Manchester City“

32‘ [1–0] Leon Osman
90‘ [2–0] Nikica Jelavič

„Manchester United“ 1-0 „Reading“

21' [1-0] Wayne Rooney

„Swansea“ 0-2 „Arsenal“

74' [0-1] Nacho Monreal
90' [0-2] Gervinho

„Southampton“ 3-1 „Liverpool“

6' [1-0] Morgan Schneiderlin
33' [2-0] Rickie Lambert
45' [2-1] Philippe Coutinho
80' [3-1] Jay Rodriguez

„Aston Villa“ 3-2 „Queens Park Rangers“

23' [1-0] Jermaine Jenas
45' [1-1] Gabriel Agbonlahor
59' [2-1] Andreas Weimann
73' [2-2] Andros Townsend
81' [3-2] Christian Benteke

„Stoke City“ 0-0 „West Bromwich Albion“