38-ą rungtynių minutę šeimininkus į priekį išvedė Alexis Sanchezas, o po keitimo aikštelėje pasirodęs Lionelis Messi 88-ą minutę įtvirtino pergalę tiksliu smūgiu į vartų tinklą.

Beje, tai buvo jau 17-osios čempionato rungtynės iš eilės, per kuriasgeriausias praėjusių metų pasaulio futbolininkas įmušė 27 įvarčius. Tainaujasis pasaulio rekordas. Ankstesnis priklausė Chožuvo "Ruch" puolėjuilenkui Teodorui Pewterekui, kuris 1930 metų Lenkijos pirmenybėse pasižymėjo16 rungtynių iš eilės, ir pelnė 22 įvarčius.

Šiame ture pergalės iškovoti nepavyko „Malaga“ klubui. Trenerio Manuelio Pellegrini auklėtiniai išvykoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su lygos vidutinioku „Real Valladolid“.

Ispanijos pirmenybėse ir toliau sėkmingu žaidimu stebina „Rayo Vallecano“ ekipa. Praėjusį sezoną apatinėje turnyrinės lentelės dalyje rikiavęsis klubas šios dienos mače rezultatu 2:0 privertė pasiduoti Barselonos „Espanyol“ komandą.

Mallorca 2 – 1 Sevilla
16' [1 - 0] Alejandro Alfaro
61' [1 - 1] Alvaro Negredo
66' [2 - 1] Alejandro Alfaro