Svečiai nekaip pradėjo šias rungtynes, mat jau 7 mačo minutę kamuolys atsidūrė „Inter“ ekipos vartų tinkle, kuomet tiksliu smūgiu kamuolį į vartų tinklą nukreipė Gonzalo Bergessio.

„Catania“ futbolininkai rezultatą padvigubino 19 susitikimo minutę. Šį kartą kamuolį į vartininko Samiro Handanovičiaus ginamus vartus pasiuntė Giovanni Marchese.

Antrame kėlinyje svečiai iš Milano miesto atsitiesė bei sušvelnino rezultatą, kuomet 52 minutę pasižymėjo Ricardo Alvarezas.

Svečiai sušvelninę rezultatą rankų nenuleido ir siekė jį išlyginti. Tai svečiams iš Milano pavyko padaryti 70 minutę, kai jokių šansų „Catania“ ekipos vartų sargui nepaliko Rodrigo Palacio.

Tas pats Palacio per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką pelnė antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse bei padėjo galutinį tašką šiame susitikime ir padėjo savo klubui išplėšti pergalę.

Visi rezultatai:

„Catania” 2 - 3 „Inter Milan

7' [1-0] Gonzalo Bergessio
19' [2-0] Giovanni Marchese
52' [2-1] Ricardo Alvarez
70' [2-2] Rodrigo Palacio
90' [2-3] Rodrigo Palacio

„Fiorentina” 2 - 1 „Chievo”

4' [1-0] Manuel Pasqual
38' [1-1] Isaac Cofie
78' [2-1] Marcelo Larrondo

„Pescara” 0 - 1 „Udinese”

„Siena” 0 - 2 „Atalanta”

3' [0 - 1] Giacomo Bonaventura
68' [0 - 2] Giacomo Bonaventura

„Torino” 0 - 0 „Palermo”

„Bologna” 2 - 0 „Cagliari

5' [1-0] Saphir Sliti Taider
18' [2-0] Alessandro Diamanti
57' Francesco Pisano („Cagliari”)

„Sampdoria” 1 - 0 „Parma”

58' [1-0] Mauro Icardi

„Roma“ 3 - 1 „Genoa“

16' [1 - 0] Francesco Totti (iš 11 metrų baudinio)
42' [1 - 1] Marco Borriello (iš 11 metrų baudinio)
58' [2 - 1] Alessio Romagnoli
88' [3 - 1] Simone Perrotta

78' Juraj Kucka („Genoa“) - raudona kortelė