Mačas prasidėjo labai aktyviai, komandos ilgai nesižvalgė ir pradėjo puolamuosius veiksmus. Iš pradžių Hugo Lloris turėjo darbo, kai atrėmė Olivierio Giroudo smūgį iš arti, o vėliau tas pats prancūzas sužaidė lėtai ir leido varžovams atimti kamuolį baudos aikštelėje.

„Spurs“ taip pat turėjo neryškių galimybių pasižymėti, kol galų gale jie išsiveržė į priekį – 37 minutę po puikaus Gyfli Sigurdssono perdavimo, Garethas Bale‘as pelnė dar vieną įvartį nenutrūkstamoje mačų serijoje.

Vos po dviejų minučių panašus įvartis ir vėl krito į „Arsenal“ vartus – šį kartą Scottas Parkeris perdavė kamuolį Aaronui Lennonui, kuriam beliko tik įveikti vartininką Wojciechą Szczesny, ką jis ir padarė.

Antrajame kėlinyje šeimininkai turėjo galimybių dar labiau įtvirtinti persvarą, tačiau kartą Emmanuelis Adebayoras nepasiekė kamuolį, o vėliau G.Sigurdssonas nepasinaudojo puikiu šansu įmušti, kai jo smūgis skriejo virš vartų.

Visgi, intriga buvo atkurta – 51 minutę Peras Mertesackeris laimėjo oro dvikovą, po to, kai buvo atliktas Theo Walcotto baudos smūgis. Rezultatas tapo 2-1.

Po įvarčio „kanonierių“ puolamieji veiksmai suaktyvėjo, tačiau jiems nesisekė išnaudoti visų galimybių. Savo ruožtu, „Spurs“ taip pat turėjo šansų, visgi, G.Bale‘as toliau šaudė pro šalį, o E.Adebayorui teko ir palikti aikštę, po to, kai nesėkmingai bandė pasiekti kamuolį galva.

Jau pačioje rungtynių pabaigoje Aaronas Ramsey galėjo išplėšti lygiąsias, bet jo smūgis skriejo šalia virpsto. Paskutinis T.Walcotto bandymas taip pat nepasiekė tikslo, ir mačas pasibaigė 2-1 „Tottenham“ pergale.