Antradienį šios komandos santykius aiškinosi Ispanijos Karaliaus taurės turnyro atsakomosiose pusfinalio rungtynėse. Tuomet „Real“ futbolininkai išvykoje įtikinamai rezultatu 3:1 nugalėjo varžovus ir pateko į finalą.

Šeštadienio mačas Ispanijos čempionate buvo mažiau svarbus - „Barcelona“ užtikrintai pirmauja ir prieš susitikimą turėjo net 16 taškų persvarą prieš Madrido futbolininkus.

„Real“ klubo ateinančią savaitę laukia žutbūtinis UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomasis susitikimas išvykoje su „Manchester United“ ekipa. Todėl buvo tikimasi, kad sostinės komandos strategas Jose Mourinho leis pailsėti keletui savo pagrindinių žaidėjų. Taip ir buvo - mačą „Real“ pradėjo be Cristiano Ronaldo ir keleto kitų pagrindinės sudėties žaidėjų.

Nepaisant to, Madrido komanda antrą kartą per penkias dienas sugebėjo įveikti savo pagrindinį priešą.

Jau 6 mačo minutę šeimininkus į priekį išvedė Karimas Benzema. Rezultatą 18 minutę išlygino Barselonos klubo lyderis Lionelis Messi.

Antrajame kėlinyje 58 min. aikštėje pasirodė ir C. Ronaldo. Pergalę „Real“ komandai garantavo 82 minutę gynėjo Sergio Ramoso įmuštas įvartis. „Barcelona“ ekipos vartininkas Victoras Valdesas jau pasibaigus rungtynių laikui gavo raudoną kortelę.

Barselonos komanda buvo priversta verstis be saugo Xavi, kuris dėl antradienį patirtos dešinės kojos kirkšnies traumos negalės žaisti apie porą savaičių.

Madrido „Real“ 2 – 1 „Barcelona“

•   6‘ [1–0] Karimas Benzema
  • 18‘ [1–1] Lionelas Messi
  • 82‘ [2–1] Sergio Ramosas

„Deportivo La Coruna“ 0 - 0 „Rayo Vallecano“

„Osasuna“ 0 - 1 „Athletic Bilbao“

63' [0-1] Markel Susaeta Laskurain