Šeimininkai įsiveržė į priekį po 30-ą minutę pelnyto Stephano Lichsteinerio įvarčio, o antrame kėlinyje skirtumą padidino tikslūs Sebastiano Giovinco (73 min.) ir Paulo Pogba smūgiai (89 min.).

Kitose rungtynėse Tomo Švedausko atstovaujamas „Roma“ klubas po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 3:2 svečiuose palaužė „Atlanta“ komandą.

Lietuvis susitikimui registruotas nebuvo.

Pirmieji (8 min.) į priekį įsiveržė šeimininkai, kuomet įvartį pelnė Marko Livaja. 12-ą minutę „Roma“ futbolininkai išlygino (Marquinho), 34-ą - persvėrė rezultatą savo naudai (Miralemas Pjaničius).

Tiesa, prieš pat pertrauką antrą įvartį įmušęs rezultatą išlygino Marko Livaja. Vis dėl to antrame kėlinyje „Roma“ klubas įrodė savo pranašumą ir po 71-ą minutę pelnyto Vasilioso Torosidžio įvarčio šventė perglę.

Daug susidomėjimo sulaukusiame Milano derbyje tarp „Milan“ ir „Inter“ komandų užfiksuotos lygiosios 1:1.

Pirmieji įvartį šiose rungtynėse pelnė „Milan“ futbolininkai, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo 21-ą minutę Stephanas El Shaarawy.

Išlyginamasis įvartis krito 71-ą minutę. Jo autorius - Ezequielas Schelotto.

Cagliari 4 – 3 Torino
37‘ [1 – 0] Marco Sau (iš 11 metrų baudinio)
47‘ [1 – 1] Alessio Cerci
54‘ [1 – 2] Alen Stevanovič
75‘ [2 – 2] Daniele Conti
87‘ [3 – 2] Mauricio Ricardo Pinilla (iš 11 metrų baudinio)
90‘ [3 – 3] Rolando Bianchi (iš 11 metrų baudinio)

Inter 1 - 1 Milan
21' [0 - 1] Stephan El Shaarawy
71' [1 - 1] Ezequiel Schelotto