Pirmąjį įvartį raudoniesiems 23-ią minutę įspūdingu smūgiu pelnė Rafaelis da Silva, o rezultatą padvigubino Ryanas Giggsas.

Vis dėlto užtikrintus pirmenybių lyderius prieš atsakomąją UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio akistatą su Madrido „Real“ turėtų suneraminti Robinas van Persie – susižeidęs nugarą rezultatyviausias lygos žaidėjas pirmojo kėlinio pabaigoje buvo pakeistas.

Kitose rungtynėse Londono „Arsenal“ futbolininkai iškovojo svarbią pergalę namuose, rezultatu 2:1 palaužę vieną turnyro autsaiderių Birmingamo „Aston Villa“ klubą.

Šeimininkai jau 6-ą minutę po Santiagos Cazorlos įvarčio įsiveržė į priekį. Tačiau 68-ą minutę rezultatą išlygino Andreasas Weimannas. Vis dėl to „Arsenal“ komandai pavyko išsigelbėti, kuomet antrą savo įvartį įmusšė Santiago Cazorla (85 min.).