„Milan“ 2 - 0 „Barcelona“
57' [1 - 0] Kevin-Prince Boateng
81' [2 - 0] Sulley Muntari

Komandų sudėtys:

„Milan“: Christianas Abbiati, Philippe Mexesas, Cristianas Zapata, Ignazio Abate, Sulley Muntari, Kevinas-Prince'as Boatengas, Riccardo Montolivo, Kevinas Constantas, Massimo Ambrosini, Giampaolo Pazzini (75' M'Baye Niangas), Stephanas El Shaarawy (87' Bakaye Traore). Atsarginiai: Marco Amelia, Mattia De Sciglio, Mario Yepesas, Bryanas Christante, Bojanas Krkičius.

„Barcelona“: Víctoras Valdesas, Danielis Alvesas, Gerardas Pique, Carlesas Puyolis (88' Javieras Mascherano), Jordis Alba, Cescas Fabregasas (62' Alexis Sanchezas), Xavi Hernandezas, Andresas Iniesta, Sergio Busquetsas, Lionelis Messi, Pedro Rodriguezas. Atsarginiai: Jose Manuelis Pinto, Martinas Montoya, Thiago Alcantara, Alexas Songas, Cristianas Tello.

Susitikimo pradžioje iniciatyvą į savo rankas perėmė svečiai iš Barselonos, o šeimininkai, kaip išsireiškė komentatorius Nerijus Kesminas, laikėsi taktikos „autobusas vartuose“.

Nepaisant to, pirmieji arčiausiai įvarčio buvo „Milan“ futbolininkai, kuomet po pakelto kampinio įspūdingu smūgiu pasižymėjo Kevinas-Prince'as Boatengas. Tačiau kamuolys praskriejo šalia dešiniojo virpsto.

Likusią kėlinio dalį aktyviose ir kovingose rungtynėse dominavo „Barcelona“ futbolininkai, o „Milan“ futbolininkai labiau rūpinosi gynyba. Tik vienintelis Stephanas El Shaarawy kelis kartus kontratakose bandė ką nors sukurti puolime.

Nepaisant visų pastangų, nei vienai, nei kitai ekipai nieko įsimintino sukurti nepavyko ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 0:0.

Antrojo kėlinio pradžioje, 57-ą minutę, po kontraversiškos situacijos įvartį pelnė Kevinas-Prince'as Boatengas. Po smūgio iš už baudos aikštelės rikošetu kamuolys atsimušė į „Milan“ žaidėjo ranką ir nusileido tiesiai K. P. Boatengui po kojomis, kuris puikiu smūgiu nuginklavo Victorą Valdesą.

69-ą minutę Giampaolo Pazzini pasižymėjo gražiu smūgiu per save, tačiau kamuolį „Barcelona“ ekipos vartininkas lengvai sugavo.

Po septynių minučių pavojingai smūgiavo vienas „Barcelona“ komandos lyderių Andresas Iniesta, tačiau kamuolys praskriejo šalia virpsto, o dar po dviejų minučių po Xavi atlikto baudos smūgio kamuolys skriejo virš praskersinio.

Tačiau kaip sakoma: neįmuši tu - įmuša tau. 81-ą rungtynių minutę greitoje atakoje gražų įvartį pelnė ir rezultatą padvigubino Sulley Muntari.

Nors rungtynių pabaigoje „Barcelona“ futbolininkai bandė pakeisti rezultatą, tačiau rungtynės baigėsi netikėta „Milan“ klubo pergale rezultatu 2:0.

„Barcelona“ tradiciškai daugiau rungtynių laiko valdė kamuolį (65%), tačiau sugebėjo atlikti tik 6 smūgius, iš kurių tik 2 į vartų plotą. Tuo tarpu „Milan“ futbolininkai atliko 8 smūgius, iš kurių net 6 į vartų plotą.

„Galatasaray“ 1 - 1 „Schalke“
12' [1 - 0] Burak Yilmaz
45' [1 - 1] Jermaine Jones

„Galatasaray“: Fernando Muslera, Dany Nounkeu, Semihas Kaya, Sabri Sarıoglu (83' Umutas Bulutas), Hamitas Altıntopas (66' Emmanuelis Eboue), Selcukas Inanas, Felipe Melo, Albertas Riera, Wesley Sneijderis (46' Nordinas Amrabatas), Didier Drogba, Burakas Yılmazas. Atsarginiai: Eray Iscanas, Hakanas Balta, Yekta Kurtulusas, Emre Colakas, Nordinas Amrabatas.

„Schalke“: Timo Hildebrandas, Benediktas Howedesas, Joelis Matipas, Seadas Kolasinacas, Michelis Bastosas, Marco Hogeris, Jermaine'as Jonesas, Julianas Draxleris (84' Tranquillo Barnetta), Romanas Neustadteris, Jeffersonas Farfanas, Klaasas-Janas Huntelaaras (75' Teemu Pukkis). Atsarginiai: Ralfas Fahrmannas, Christophas Metzelderis, Christianas Fuchsas, Maxas Meyeris, Chinedu Obasis.

Aktyviai savo sirgalių palaikomi turkai jau 12-ą minutę įsiveržė į priekį, kuomet po rezultatyvaus Selcuko Inano perdavimo įvartį pelnė Burakas Yilmazas.

Tačiau pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai išlygino rezultatą, kuomet įvartį pelnė Jermaine'as Jonesas. Rezultatyvaus perdavimo autorius - Jeffersonas Farfanas.

Antrame kėlinyje abiejų komandų žaidėjai prisirinko geltonų kortelių, tačiau įvarčių pelnyti nesugebėjo. Rungtynėse baigėsi taikiai 1:1.

Rungtynių rezultatas atspindi ir tai, kas vyko aikštėje. Ne tik rezultatas lygus, bet ir statistiniai rodikliai labai panašūs:

Kamuolio kontrolė: „Galatasaray“ - 48%, „Schlake“ - 52%.

Smūgiai (smūgiai į vartų plotą): „Galatasaray“ - 13 (7), „Schlake“ - 12 (5).